הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

AMERICAN EAGLE משיקה חנות מותג aerie

4/12/2013
AMERICAN EAGLE משיקה חנות מותג aerie (הגדל)

aerie הינו מותג הלבשה תחתונה לצעירות בגילאי 15-30. המותג מאופיין בקולקציות חזיות ותחתונים בעיצובים חדשניים וצבעוניים, עם טוויסט אופנתי.

 

חנות  aerie הראשונה נפתחה השבוע בקניון עזריאלי בת"א, בהשקעה של כמיליון שקל.

החנות בגודל של כ - 140 מ"ר. השבוע תפתח חנות נוספת בגרנד קניון בבאר שבע, בגודל של 190 מ"ר. חנויות נוספות של aerie  צפויות להיפתח במהלך 2014  -  בקניון חדרה, בקניון השרון בנתניה ובקניונים נוספים. בהקמתו של כל סניף תשקיע הקבוצה כמיליון שקל.

 

 

רוברט הנסון, מנכ"ל AMERICAN EAGLE OUTFITTERS: "פתיחת החנות העצמאית הראשונה של aerie בישראל מהווה נקודת ציון נוספת להצלחה של הרשת בישראל. חנות aerie בישראל עוצבה לפי הסטנדרטים החדשים שלנו והיא תהווה מודל לחנויות הבאות שיפתחו בעולם. לאחר שזיהינו את הפוטנציאל בשוק ההלבשה התחתונה לצעירות בישראל, אין לי ספק ש aerie יהפוך למותג מוביל בקרב קהל היעד הזה".

עוד הוסיף הנסון, כי בכוונת הרשת לפתוח 10 חנויות עצמאיות של המותג בישראל במהלך השנתיים הקרובות.

 

שרון ביטון, מנכ"ל אמריקן איגל בישראל: "לאור ההצלחה של AMERICAN EAGLE OUTFITTERS בקרב הקהל הישראלי, החלטנו להרחיב את פעילות הרשת ולפתוח חנויות עצמאיות של המותג aerie בישראל. aerie  מציע הלבשה תחתונה לצעירות במגוון גזרות וצבעים ומביא משהו אחר וחדשני לשוק ההלבשה התחתונה בישראל. אין לי ספק שפתיחת חנות עצמאית של המותג תוביל לגידול בנתח השוק שלנו, היעד שלנו הוא להיות מותג מוביל בשוק ההלבשה התחתונה".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד