חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת "המשביר לצרכן" מרחיבה את פעילותה בתחום ההלבשה התחתונה

רשת "המשביר לצרכן" ממשיכה להעמיק את האחיזה בתחום ההלבשה התחתונה בישראל ומצרפת לשורותיה את מותגי החזיות הידועים "FREYA " ו"FANTASIE" מבית "LEIA LONDON" שיצטרפו למיטב מותגי ההלבשה התחתונה הנמכרים כיום במחלקה המובילה בתחום בארץ.
דודי כהן, סמנכ"ל סחר "המשביר לצרכן": "הצטרפותה של הרשת הבינלאומית "ליה לונדון" על מיטב מותגיה ל"המשביר לצרכן" היא חלק מהאסטרטגי שלנו להוות בית למותגים בינלאומיים ומקומיים כאחד כאשר כל המותגים המובילים - במקום אחד. אנו צופים שההסכם יגדיל את נתח המכירות שלנו ב- 7%.

רשת הכל - בו הגדולה בישראל, "המשביר לצרכן", ממשיכה להרחיב את מחלקת ההלבשה התחתונה, מהמובילות בישראל, עם המגוון הגדול ביותר של מותגי הלבשה תחתונה המובילים מהארץ ומחו"ל. בימים אלה חתמה הרשת עם "ליה לונדון" על הסכם במסגרתו תכניס "המשביר לצרכן" את מותגי ליה לונדון ל-10 סניפים נבחרים במתכונת Shop in Shop, כולל מוכרניות מקצועיות בתחום התאמת הלבשה תחתונה שישרתו את כלל הלקוחות. במסגרת השת"פ מותגי החזיות הידועים "פרייה" ו"פנטזי" שנמכרו בבלעדיות עד כה ב"ליה לונדון" יימכרו מעתה ב"המשביר לצרכן".

שיתוף הפעולה מהווה חלק מהאסטרטגיה של רשת המשביר לצרכן להעמיק אחיזה בתחום ההלבשה התחתונה ובכך להמשיך להוביל את הקטגוריה בישראל. מחלקת ההלבשה התחתונה של הרשת מציעה את מיטב המותגים מהארץ ומהעולם, ביניהם "טריומף", "בוניטה דה מאס", "פמינה", "דלתא" ועוד רבים.

דודי כהן, סמנכ"ל סחר ב"המשביר לצרכן": "אנו רואים בהצטרפותה של ליה לונדון למיטב המותגים שמציעה מחלקת ההלבשה התחתונה במשביר לצרכן,  ערך מוסף ללקוחותינו וחלק מיעדנו להוות בית למותגים המובילים בעולם בתחומים שונים. רק באחרונה הכנסנו לרשת את מותגי האופנה הספרדיים "טרוקו" ו"פונט רומא". בנוסף, אנו צופים ששיתוף הפעולה הנוכחי יביא לגידול של 7 אחוזים במכירות מחלקת ההלבשה התחתונה. הרשת תמשיך להוביל את קטגוריית ההלבשה התחתונה עם מיטב המותגים מהארץ ומחו"ל, במחירים משתלמים, ועם שירות מקצועי ומסור ללקוחותינו".

 

 

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד