הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

תוכנת ניהול עסקים חדשה

28/01/2014

חברת הסטארטאפ iFact משיקה בימים אלה תוכנה חדשה - bizibox. התוכנה שפותחה בשלוש השנים האחרונות על ידי היזמים הישראלים: מוטי כספי, אייל חזות ומישל רוגוף, נותנת מענה לעסקים קטנים ובינוניים בניהול המידע הכספי של העסק בכל רגע נתון.

 

bizibox מהווה פריצת דרך טכנולוגית ומאפשרת לבעלי העסקים לשלוט בכל פרטי תזרים המזומנים של העסק מכל מחשב, טאבלט וסמארטפון. התוכנה מסנכרנת את כל מקורות המידע הכספיים של העסק: חשבונות בנק, כרטיסי אשראי, הלוואות, פיקדונות, סליקת אשראי, צ'קים ותוכנות הנהלת חשבונות ומרכזת את כל המידע בדו"ח תזרים מזומנים, המתעדכן באופן שוטף ומיידי.

 

התוכנה בונה תזרים מזומנים המציג בפריסה חודשית את כל ההכנסות וההוצאות הצפויות בכל יום ויום. בלחיצת כפתור פשוטה נפתח מסך המפרט את התנועות הכספיות בעסק, כולל ניתוחים השוואות ומגמות עד רמת הוצאה בודדת של תנועות הבנק וכרטיסי האשראי. התוכנה מאפשרת ללקוח לעקוב בזמן אמת אחר מאזן הכספים של העסק כולל הוצאות והכנסות עתידיות וכוללת הודעת B.I ללקוח על נושאים מהותיים בניהול העסק.

 

bizibox הוא מוצר ישראלי חדשני המתממשק לנתוני כל הבנקים במדינת ישראל ברמת האבטחה הגבוהה והמחמירה ביותר בדומה לאמצעי האבטחה הנהוגים בבנקים ומלווה בחברת אבטחה מהמובילות בישראל. התוכנה מבוססת WEB, כלומר תוכנה שמותקנת על גבי שרת כך שהכניסה אליה אפשרית באמצעות סיסמא מאובטחת מכל מקום.                                התוכנה מעניקה ערך מוסף נוסף, בדמות יועץ עסקי וירטואלי, כך לדוגמא, מערכת הודעות ואזכורים מנתחת פעולות של בית העסק ומודיעה לבעל העסק על פעולות שכדאי לבצע ולשים לב אליהן.

 

מוטי כספי מנכ"ל ובעלי החברה מסביר: "ישנם מעל 400 אלף עסקים קטנים ובינוניים בישראל, ורבים מהם לא שורדים אחרי שנתיים של פעילות. כאשר הסיבה העיקרית לכישלון העסקים, טמון בניהול כושל של בית העסק וחוסר ידע בניהול תזרים המזומנים. החברה זיהתה את הבעיות הגדולות בניהול העסק: חוסר מידע כספי בזמן אמת, חוסר בכלים לניתוח המאזן ומצב העסק, וכן חוסר גילוי הבעיות בזמן אמת."

עוד הוסיף כספי " לאחר שלוש שנים של עבודה אינטנסיבית החברה משיקה מענה פשוט ונוח בעזרת תוכנת ה bizibox, ומבטיחה שבעזרתה יהיה לבעל העסק קל יותר לעקוב ולנהל את תזרים המזומנים.

התוכנה מאפשרת ללקוחות מעקב וניהול אחר כספי העסק, והכול על ידי הזנת מספר פרטים בסיסיים באופן חד פעמי בעת ההרשמה לתוכנה. דקות לאחר מכן, הלקוח רואה את תזרים המזומנים של העסק ואת כל הנתונים הכספיים שלו גם על ידי הסמארטפון בכל זמן ומקום בעולם."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד