הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דומינו'ס פיצה למען הקהילה הטבעונית

2/03/2014
דומינו'ס פיצה למען הקהילה הטבעונית (הגדל)

דומינו'ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה הגדולה והמובילה בישראל, ממשיכה בפעילות משותפת עם הקהל הטבעוני. לאור הדרישה הגבוהה והיקף הזמנות של יותר מ- 20,000 הזמנות לטבעונית של דומינו'ס מאז השקתה לפני כחודשיים, יוצאת החברה בצעד נוסף לטובת הקהילה הטבעונית. החל מהשבוע תציע דומינו'ס פיצה מחירים זהים עבור פיצה הטבעונית, ללא תוספת מחיר, בזהה למחיר הפיצות הרגילות. מחיר הפיצה, שנעשתה בשיתוף העמותה למען עתיד טבעוני ה- "Vegan Friendly" יעמוד מעתה על 64.90 שקל למשפחתית, מחיר הכולל הפחתה של 5 שקלים. בקניית 2 פיצות משפחתיות יעמוד המחיר על 49.90 שקל לכל פיצה.

 

מנכ"ל דומינו'ס פיצה, יוסי אלבז: "אנו שמחים לומר היום שהפיצה הטבעונית של דומינו'ס היא סיפור הצלחה. לאור הביקוש והגידול בהיקף הפעילות, המתבטא  במאות הזמנות ביום, ותחושותינו כי מדובר בקהל נאמן שנותן בנו את מבטחו החלטתנו לגמול לו ולהציע החל מהיום את הפיצה הטבעונית במחיר זהה למחיר פיצה רגילה".

 

הפיצה הטבעונית החדשה של דומינו'ס הינה המנה הראשונה המוצעת בקרב רשתות המזון המהיר בישראל לטובת הקהל הטבעוני. הפיצה נעשית ממזון צמחי בלבד ! ואינה כוללת שום מרכיב מהחי, כדוגמת שומן מן החי, ביצים, דבש וכד' (יש לציין כי הפיצה נעשית על גבי שולחן העבודה הרגיל של דומינו'ס). התוספות היחידות לפיצה הינן צמחוניות וכוללות ירקות מסוג: זיתים, בצל, פטריות, עגבניות, פלפל חלפניו, תרד, חצילים וכד'. הטבעונית של דומינו'ס הינה פיצה חדשה לחלוטין שנבנתה לאחר שנבדקה ועברה במשך מספר חודשים קבוצות מיקוד ומבחני טעימה של קהל היעד. הלקוחות הטבעוניים של דומינו'ס מקבלים פיצה הנעשית מהבצק הקלאסי שלנו, ומגיעה עם מגורדת טבעונית איכותית של "טבע דלי" המועדפת על קהילת הטבעוניים ומאושרת על פי Vegan Friendly.

 

הפיצה הטבעונית נבנתה בדומינו'ס פיצה ישראל בשיתוף ותחת תו התקן הידוע ביותר של הטבעונות בישראל ה-Vegan" Friendly". תו תקן זה הינו למעשה פרויקט של העמותה למען עתיד טבעוני שהוקמה לפני כשנה וחצי. מטרת העמותה והפרוייקט סימון מסעדות, בתי קפה, רשתות מזון וחברות קייטרינג בתו ה- Vegan Friendly במטרה לקדם עסקים שהם ידידותיים לטבעונים.  תו זה כולל הוספת מנות טבעוניות לתפריטים וסימונם. דומינו'ס פיצה, שעבדה בשיתוף עם העמותה, הינה רשת הפיצות הראשונה שמקבלת  את תו התקן. על פי העמותה כדי שיינתן תו תקן בתחום הפיצריות, יש צורך שתוצע פיצה עם גבינה טבעונית. מכירת פיצות ללא גבינה אינה מזכה בתו התקן, וזאת מאחר שכל פיצרייה יכולה להציע פיצה ללא גבינה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד