הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אמבלייז רוכשת את השליטה בויליפוד

3/03/2014

חברת אמבלייז חתמה אמש על הסכם לרכישת השליטה ( 58% מהון המניות) בחברת ויליפוד העוסקת ביבוא ושיווק מזון כשר, תמורת כ 268 מיליון ₪ מבעלי השליטה בחברה , האחים צביקה ויוסי ויליגר.

מנכ"ל אמבלייז יוסי שניאורסון מציין : "חיפשנו השקעות בחברות איכותיות שלהן הון אנושי איכותי, ובדגש על חברות עם מנועי צמיחה בארץ ובחו"ל.  לאחר שבדקנו הצעות עסקיות רבות בארץ ובחו"ל, זיהינו את הפוטנציאל הרב  ברכישת השליטה בחברת ויליפוד, שהיא חברה איכותית ורווחית המנוהלת בהצלחה ובכישרון רב ע"י צוות מנהלים, ועובדים איכותיים  בהובלת האחים צביקה ויוסי ויליגר .

עוד הוסיף יוסי שניאורסון כי: האחים ויליגר נענו לבקשתנו וימשיכו לנהל את החברה. החברה בניהולם הוכיחה לאורך השנים, מיום הקמתה הצלחה גדולה בכל פרמטר של צמיחה ורווחיות . הנהלת אמבלייז והאחים ויליגר יעשו את כל שנדרש לשלוב כוחות כדי לשמר ולפתח את ההצלחה.

חברת אמבלייז רואה בחברת ויליפוד, ומנהליה פלטפורמה איכותית עם מנועי צמיחה מוכחים בהרחבת הפעילות בתחום המזון הכשר בישראל. במקביל תפעל החברה לשכפול ההצלחה של ויליפוד בישראל  גם בשוק המזון הכשר בארה"ב ( ובאירופה), שם יש לחברה פוטנציאל עסקי רב."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד