הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

חברת "אמדאוס" העולמית בחרה בסניף הישראלי כחממה לאפליקציה חדשה

9/04/2014

חברת "אמדאוס" העולמית בחרה בסניף הישראלי כחממה לקונספט   travel2gether - הרשת החברתית הראשונה לטסים לחו"ל המאפשרת לתיירים בכל רחבי העולם להיות חלק מקהילה החולקת מידע רלוונטי, חוויות וטיפים חשובים בנוגע ליעד התיירותי בו הם נמצאים, און ליין ובזמן אמת ועל הדרך לקבל גם כמה מתנות.

האפליקציה מאפשר לתייר לקבל תשובות לכל השאלות בזמן אמת והכי חשוב מאפשרת לו לחלוק את חוויותיו וניסיונו עם תיירים אחרים שנמצאים ביעד בו הוא מבקר. מטרתה היא יצירת רשת חברתית המקשרת בין כל אותם התיירים השוהים באותו היעד שבעזרתה יוכל לקבל מידע הרלבנטי לאזור הטיול, מידע חיוני הנחוץ לתייר ואולי להיפגש על מדרגות הקתדרלה עם חברים שגילה שמטיילים באותו האזור ממש.  

האפליקציה מאפשרת יצירת שתי קהילות שונות האחת קהילת הטיסה (אליה ניתן להיכנס באתר האינטרנט באמצעות הקשת מספר וקוד טיסה) המאגדת את כל הנוסעים שישהו על אותה טיסה, זוהי קהילה סגורה והטיפים והמידע שמועבר בין חברי הקהילה גלוי רק לנוסעים, ככה אפשר לבחור ליד מי לשבת או לדעת מראש אם הבוס שלך או חברים של ההורים איתך על הטיסה.

כמו כן ניתן להצטרף באפליקציה לקהילת היעד בהתאם ליעד בו עתידים לטייל, בקהילה זו הטיפים שניתנו על ידי חברי הקהילה בעבר ובהווה פתוחים לכל חברי הקהילה וניתן לעיין בהם לשמור את הטיפים המתאימים לנו ביותר וכמובן והכי חשוב להתעדכן ולשאול בזמן אמת (כי זה לא כיף להגיע עד למגדל אייפל ולגלות שיש תור של 6 שעות שבגללו תפספסו את הסייל הכי חם בפריז).

בנוסף, באפליקציה פותחה מערכת משחק ייחודית המתמרצת נוסעים לחלוק חוויות, טיפים ותמונות עם חברי הקהילה. ככל שהחברים לוקחים חלק פעיל יותר הם מתוגמלים בנקודות אותן ניתן להמיר למתנות והטבות.

גדי מור מנכ"ל אמדאוס ישראל: "חשוב היה לנו לאפשר למשתמש ב- travel2gether לשמור את המלצות החברים בקהילה מבעוד מועד. תכננו את האפליקציה כך שהמשתמש יוכל להוריד את ההמלצות האהובות עליו, וליהנות מהן בכל רגע נתון".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד