הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת iDigital תפתח חנות במתחם שרונה

9/04/2014

רשת iDigital משיקה חנות דגל חדשה במתחם שרונה החדש. חנות זו יוצאת דופן בעיצובה, זו שופצה לפי חוק השימור אך הטמיעה במקביל את העיצוב החדשני של אפל העולמי. גודלה  של החנות 300 מ"ר ובה הושקעו כ- 3 מיליון ₪. החנות החדשה עוצבה על ידי Apple העולמית כדוגמת החנויות האחרות של הרשת, יחד עם זאת שמרה על הרוח של המתחם הטמפלרי כאשר קומת הגלריה נשתמרה בניחוח היסטורי.

 

לרגל הפתיחה תוצב בחנות תערוכה אקסקלוסיבית, של האספן אורי סגל, הכוללת אוסף פריטים נדירים של אפל וביניהם המקינטוש המקורי הראשון, פריטים של סטיב ג'ובס ובחתימתו, חוברת ההפעלה של מחשב האפל הראשון משנת 1976 חתומה ע"י סטיב ווזניאק ועוד. התערוכה תפעל ותהיה פתוחה חינם לציבור הרחב במשך שלושה חודשים.

 

לדברי איילת צרפתי-רוזן, מנכ"לית iDigital : "חנות  iDigitalהייחודית בשרונה מעניקה חוויה שונה ומיוחדת המפגישה בחלל היסטורי את הלקוח עם המוצרים העדכניים והנחשקים ביותר בעולם. בחרנו לפתוח חנות מיוחדת זו וראשונה מסוגה בשל מיקומה המרכזי שיאפשר גישה קלה ונוחה לחובבי אפל באשר הם".

 

אורי סגל, מנכ"ל iApps ו iPhoneil: ״אני גאה להציג לראשונה בעולם, את האוסף הפרטי והנדיר שאספתי במהלך שנים רבות. באוסף זה אבני דרך חשובות מיום היווסדה של חברת 'אפל' ועד היום. אוסף זה מציג את החזון והערכים עליהן מבוססת 'אפל' כחברה ששינתה את פני האנושות ואף הוכרזה כמותג בעל השווי הגבוה ביותר בעולם, על פי דירוג המותגים השנתי של 'אינטרברנד'.״

 

חנות iDigital שרונה היא החנות העשירית אשר מצטרפת ל 9 חנויות iDigital הפרוסות ברחבי הארץ באילת, באר שבע, ראשון לציון, תל אביב (דיזנגוף סנטר וקניון רמת אביב), ירושלים, כפר סבא, נתניה וחיפה.

החנות החדשה עוצבה על ידי Apple העולמית כדוגמת החנויות האחרות של הרשת ובה יתאפשר לקהל הלקוחות לחוות את כל מוצרי Apple כולל כל מוצרי האייפון החדשים, מכשיר ה- Apple T.V ואייפדים ובנוסף להינות מעולם הגאדג'טים, האביזרים והאוזניות המגוונות. בקומת הגלריה של החנות יתקיימו הדרכות ופעילויות חברתיות וקהילתיות רבות עם ערך מוסף המייצג את החוויה במוצרי אפל השונים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד