הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

WEB3 חתמה על הסכם ייצוג בלעדי עם Microsoft

24/04/2014

קבוצת WEB3, המתמחה במדיה חדשנית ומפתחת פתרונות פרסום מתקדמים בארץ ובעולם, חתמה על הסכם ייצוג בלעדי עם ענקית התכנה העולמית Microsoft, במסגרתו תייצג WEB3 את החברה בישראל ותמכור את המדיה בנכסים האינטרנטיים שלה, בתכנת ה-Skype וערוצי ה-MSN.

המדיה הפרסומית של Microsoft נחשבת לאיכותית בזכות בסיס משתמשים רחב ואפשרויות  פרסום ממוקד. מבין הכלים הבולטים בה נמצאת תכנת שירות שיתוף המסרים ושיחות הוידאו הפופולארית Skype, המאפשרת למותגים להשתלב בחוויית השיחה של המשתמשים בצורה טבעית ואינטואיטיבית.

שי ברס, מנכ"ל משותף ב-WEB3: "אנחנו גאים מאוד לשמש כנציגים של אחת מהחברות הגדולות בעולם. שיתוף הפעולה שלנו עם Microsoft יסייע למפרסמים להגיע לקהלי היעד שלהם בצורה אפקטיבית ובמגוון מכשירים. WEB3 ו-Microsoft משתפות פעולה בתחום המדיה הדיגיטלית מזה מספר שנים, וההתמחות שלנו מספקת ערך מוסף ייחודי עבור Microsoft."

בלה פאפ, מנהל אזורי אירופה, המזה"ת ואפריקה ב-Microsoft: "עם ניסיון ומוניטין של 9 שנים בתחום השיווק הדיגיטלי, אנו נרגשים לקבל את WEB3 למחלקת הפרסום של Microsoft. אנו יוצאים למסע שמטרתו לסייע למותגים מקומיים להשתמש בטכנולוגיה, על מנת לעורר את קהליהם עם פרסום דיגיטלי חדשני. השותפות הזו מדגישה את המחויבות והאמון של Microsoft בהגדלה וקידום עסקי הפרסום באזור".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד