הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

האנגר של 1,200 מ"ר לרשת הרמוניה

6/07/2014
האנגר של 1,200 מ"ר לרשת הרמוניה (הגדל)

רשת הרמוניה לבית המתמחה בכלי בית, ריהוט משלים וחפצי נוי,  ממשיכה להתרחב ופותחת בימים אלו  סניף ראשון מסוגו: האנגר ענק, בקונספט חדשני, המשתרע על שטח של כ-1200 מ"ר, בקניון הדר תלפיות ירושלים.  הרשת  השקיע בפתיחת הסניף החדש כ- 1.6 מיליון  ₪.


לדברי מירן מלכה, מנכ"ל רשת הרמוניה לבית: "סניפי הרשת שנפתחו עד כה, נפתחו על שטח של כ-450 מ"ר בלבד. הרשת החלה לפתוח סניפי ענק בקונספט חדשני וראשוני, על שטחים של כ- 800-1200 מ"ר ומעלה וזאת כדי לתת מענה מושלם לתמהיל המוצרים הרחב. קונספט הסניפים החדש יעוצב על-פי מחלקות מתמחות: מחלקת ריהוט וריהוט גינה מחלקת טקסטיל, מחלקת כלי בית ומחלקת מתנות, דבר המצריך שטח כדי לשמור את  חווית הקנייה".


עוד ציין מלכה: "פתיחת הסניף החדש, מהווה צעד נוסף במגמת התרחבות קונספט סניפי ההאנגרים בישראל, בעיקר בתחום האופנה".


סניף הקונספט מעוצב לפי מחלקות. המחלקות רחבות ומאפשרות תנועה נוחה ללקוחות ומגוון רחב של מוצרים וקטגוריות מתמחות כמו מחלקת כלי בית,  מחלקת ריהוט משלים לבית ולגינה, טקסטיל, חפצי נוי ועוד. כמו כן, תמשיך הרשת להתפרס במקומות אסטרטגיים ומובילים בישראל".

בימים אלו החלה הקמה של 3 סניפים בערים: תל אביב (יגאל אלון), לוד (רמלוד), חיפה (קניון חיפה). כמו כן נפתחה בימים אלו, החנות בדימונה (פרץ בונה הנגב).

רשת הרמוניה לבית בבעלות איש העסקים מירן מלכה, מונה כיום 29 סניפים ברחבי הארץ ועד סוף אוגוסט, תמנה הרשת 32 סניפים.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד