הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מרכז מסחרי חדש יוקם בחדרה

17/12/2014

מרכז מסחרי חדש יפתח בחודש יוני 2016 בעיר חדרה, תחת השם: מרכז VIVA. המרכז יפתח בהשקעה הנאמדת בכ – ¬¬¬¬¬60 מיליון ₪ ויתפרס על כ – 8,000 מ"ר, מתוכם כ-5,000 מ"ר מיועדים למסחר ו- 2,500 מ"ר למשרדים.

חברת שניר בבעלותו של ניר שמול, המתמחה בשיווק נדל"ן מסחרי ומגורים, תחל לשווק את המרכז החדש, השייך לחברת  "V מרכזי מסחר בישראל".

מחירי שכ"ד ינועו במרכז החדש בכ – 120 ₪ למ"ר.

המרכז ממוקם בלב העיר בסמוך לרחובות הראשיים, ברחוב תרנ"א, וחותך את העיר מדרום לצפון וכך מחבר את הישן עם החדש.  המרכז מיועד לשרת את תושבי שכונת ניסן הסמוכה וכן, את תושבי שכונת פארק החדשה. 

לדברי ניר שמול מנכ"ל חברת שניר: "עתידיים להיכנס למרכז המסחרי:  רשת סופרמרקטים,  בנק, בית קפה ורשת פארם וסניף של קופת חולים, שכבר אנו מנהלים איתם מו"מ מתקדם. 

עוד מסר שמול: " מרכז VIVA ממוקם בשכונת הפארק, שהיא השכונה החדשה ביותר בעיר, הצמודה לרובע היוקרתי ניסן. VIVA הוא מעין מרכז מסחרי/שכונתי חדיש, המשלב רשתות שיווק גדולות, עם חנויות של יזמים מקומיים ואזוריים. אנו מאמינים שמרכז VIVA הוא סנונית ראשונה, המבשרת עידן חדש של מרכזים מסחריים קטנים ושובבים".


מרכז VIVA המיועד להיפתח ביוני 2016, יציע לראשונה מתחמי עסקים קטנים ופינות נטוורקינג לבעלי מקצועות חופשיים, אשר יספק להם סביבת עבודה עסקית מלאה, מבלי שיצטרכו לצאת מהמתחם. המרכז כולל מעל 200 מקומות חנייה.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד