הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת סקופ פותחת 10 סניפים חדשים בהשקעה של 5 מיליון ש"ח

26/04/2015
רשת סקופ פותחת 10 סניפים חדשים בהשקעה של 5 מיליון ש"ח

רשת ההנעלה SCOOP, הנמצאת בבעלות אנשי העסקים פרדי ורוני אינסאנז, מתרחבת משמעותית  ופותחת בימים אלו 10 סניפים חדשים, מתוך אסטרטגיה להרחיב את הפריסה והנגישות ולהגיע ל-60  סניפים לפחות, ברחבי הארץ.

הסניפים החדשים יפתחו במהלך החודשים הקרובים, בניהם: בקניון ביג פאשן באשדוד, בקניון עזריאלי ברמלה, קניון חוצות אלונים, חוצות המפרץ, קניון בת-ים, מול זיכרון, ירכא, סחנין, בקא אלגרביה וקניון G יבנה.

עלות ההשקעה בפתיחת כל סניף נאמדת בכ- 500,000 ₪, סה"כ,  מדובר בהשקעה של 5 מיליון ₪.  הסניפים  יפתחו על שטח של כ- 150 מ"ר בממוצע,   ויעצבו   בהתאם לקונספט העיצובי החדש של הרשת, המתאפיין  בסגנון  מודרני-נקי וצעיר, המתכתב עם מגמות האופנה, עם חלוקה פנימית למחלקות נשים, גברים וילדים.

החנויות החדשות מציעות למעלה מ- 700 דגמים של נעלי נשים, גברים וילדים המתחלפים  מידי שבוע. המגוון הרחב והעשיר נועד לתת מענה לטעמה האישי של כל לקוחה, במחירים אטרקטיביים ושווים לכל נפש.

כמו כן, מציעות החנויות החדשות מחלקת תיקים ואביזרי אפנה הכוללת: שעונים, גרביים, גרביונים, תכשיטים, כובעים, חגורות  ועוד.

לדברי רוני אינסאז, מבעלי רשת SCOOP על פיחת עשרת הסניפים החדשים: "פתיחת 10  הסניפים החדשים, מהווה צעד נוסף  בתהליך התרחבותה של הרשת באופן משמעותי, במטרה להתחזק בשנת 2015 ולהיות הרשת המובילה בתחום נעלי הדיסקאונט בישראל, תוך העמקת הפריסה המאפשרת נגישות לכלל הלקוחות והמגזרים בארץ". לדבריו:"במהלך 2015 נתרחב גם ברמה המגזרית ונפתח חנויות במגזר הדתי והערבי". 

רשת נעלי SCOOP נוסדה לפני כ-20 שנים ונמצאת בבעלותם של האחים פרדי ורוני אינסאז. הרשת מונה כיום 50 סניפים. החברה מעסיקה כ-250 עובדים ומחזור הרשת עומד על 140 מליון ₪ בשנה .

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד