הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קרביץ פותחת 3 סניפים בהשקעה של 2.4 מיליון

23/04/2017
קרביץ פותחת 3 סניפים בהשקעה של 2.4 מיליון

קרביץ, הרשת המובילה בישראל למכשירי כתיבה, ציוד משרדי ומוצרי טכנולוגיה ודיגיטל,  מרחיבה את פעילותה וחונכת בימים אלו 3 סניפים חדשים ואסטרטגיים הממוקמים במרכזי קניות ומסחר מובילים ברחבי הארץ. עלות ההשקעה הכוללת מוערכת בכ- 2.4 מיליון שקלים.

 

במרכז ביג אילת פתחה הרשת סניף גדול במיוחד שמשתרע על שטח של למעלה מ 300 מטר עם עמדות חוויה והתנסות של גיימינג, מחשבים ניידים, עמדת סלולר ייעודית של kravitz mobile המשלבת חבילות סלולר ומכשירים לכל המשפחה ומתחם גדול של משחק, פנאי וציוד משרדי. הסניף מיועד לשרת הן את תושבי אילת והסביבה  והן את התיירים המגיעים במהלך השנה לעיר ומחפשים מגוון, חוויה ואיכות.

 

עוד פתחה הרשת סניפים חדשים וממותגים ברוח השפה החדשה של הרשת בקניון tlv fashion mall ובקניון עזריאלי ראשונים. מדובר בחנויות בשטח כולל של כ – 465 מ"ר והן יכללו מגוון מוצרים ובהם ציוד משרדי, מוצרי אלקטרוניקה ומיחשוב, אביזרי סלולר, קונסולות ומשחקים, תיקים ומזוודות, ריהוט משרדי ועוד.

 

הסניפים החדשים מצטרפים ל 78 סניפי קרביץ הפרושים ברחבי הארץ ומציעים מגוון רחב ביותר של מוצרים בתמהיל רחב וברמות מחיר מגוונות.

 

מאור ארצי, סמנכל הקמעונאות בקרביץ מציין כי פתיחת החנויות החדשות הן המשך התרחבות רשת קרביץ בכל רחבי הארץ, מרכז ופריפריה כאחד בכדי ליצור פריסה ונגישות מקסימאלית  לקהל הלקוחות בסביבת מגוריהם ולמתן מענה ייעודי ופתרון מקיף למגוון מוצרי רחב תחת קורת גג אחת.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד