הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

בודי שופ מוסיפה שלושה סניפים

10/05/2017
בודי שופ מוסיפה שלושה סניפים

רשת BODY SHOP מרחיבה את פעילותה ופותחת שלושה סניפים  חדשים , האחד בקניון רננים בעיר רעננה, השני במתחם BIG FASHION בעיר טבריה והשלישי בקניון הראל בירושלים. בסניפים החדשים הושקעו כ- 700,000 ₪. הסניפים החדשים של הרשת מצטרפים לשאר הסניפים הקיימים בפריסה ארצית ויהוו חלק מ-53 סניפי הרשת. 

החנויות החדשות מעוצבות בקונספט המאפיין את כל חנויות הרשת , כאשר הצבעים הבולטים הממלאים את חלל החנות הינם גווני הצבע הירוק המעניקים תחושה של טבע, שלווה ורוגע. לצד העיצוב המסורתי של הרשת החנות מעוצבת לפי הטרנד המוביל היום- שילוב של צבעים חמים ועזים לתחושה ביתית לצד שימוש במתכת פליז למראה המודרני . במרכז החנויות על יד הכניסה, מונח כיור מעוצב לשטיפת הידיים. הכיור הפך לחלק בלתי נפרד מקונספט החנות ומשמש את קהל הקונים.

הסניף החדש שנפתח בעיר רעננה, יהיה ממוקם בקניון רננים בהשקעה של כ- 300,000 ₪ ובהקמת הסניף בעיר טבריה שממוקם במתחם BIG FASHION הושקעו כ-150,000  ₪. הסניף החדש בקניון הראל בעיר ירושלים ייפתח בעוד כחודש בהשקעה של כ- 250,000 ₪.

 דני בר-און, מנכ"ל רשת מוצרי טיפול ופינוק מן הטבע BODY SHOP: "כחלק מאסטרטגיית הצמיחה והפיתוח של הרשת לשנת 2017, ולאור הביקוש הרב מצד הלקוחות, החלטנו לנצל את כל המשאבים והמאמצים כדי לאפשר זמינות, נוחות ומענה ללקוחותינו הרבים על ידי הוספת סניפים במקומות בילוי מרכזיים. אני מאמין שבתקופה זאת, בה הצרכן הישראלי מחפש תמורה אמתית בעד כספו, הרשת שלנו נותנת את המענה הרלוונטי ביותר, דרך מגוון עשיר של מוצרי טיפוח לנשים וגברים באיכות מצוינת ובמחיר שווה לכל נפש".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד