הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קמפיין ספוקלטיבי: קבוצת חנן מור תמכור דירות בביטקוין

14/12/2017
קמפיין ספוקלטיבי: קבוצת חנן מור תמכור דירות בביטקוין

קבוצת הנדל"ן הציבורית MORE חנן מור יוצאת במבצע מכירות יוצא דופן ולראשונה בישראל מציעה הקבוצה רכישת דירות במטבע ביטקוין, בפניה ישירה למשקיעים במטבע שרוצים לממש את הרווח הגבוה שהרוויחו מהמסחר בו. במסגרת המבצע יוצעו למכירה דירות 5 חד' ופנטהאוזים יוקרתיים בפרויקט עיר ימים בנתניה.

 

קבוצת הנדל"ן של חנן מור היא הראשונה בישראל שמציעה רכישת דירה תמורת מטבע ביטקוין, המטבע הוירטואלי שהפך למדובר ביותר לאחרונה. ראשי הקבוצה מאפשרים למחזיקי המטבע שערכו עלה בצורה משמעותית בתקופה האחרונה לממש את הרווח תמורת נדל"ן להשקעה או למגורים. המבצע יחול על פרויקט הקבוצה בעיר ימים נתניה: דירות 5 חד' במחיר של החל מ-2,620,000 ש"ח לצד פנטהאוזים יוקרתיים במחיר של החל מ-4.4 מ' ש"ח, כאשר הקבוצה מציעה לרכוש 25% מערך הנכס במטבע הקריפטוגרפי.

קבוצת חנן מור תקצה לטובת המבצע "קונים דירה בביטקוין" 10 דירות ותאפשר תשלום במטבע של עד 25% משווי הדירה.

 

חנן מור, הבעלים ויו"ר קבוצת MORE – חנן מור: "כקבוצה מובילה בתחום החדשנות, אנו מוצאים לנכון להעניק ערך אמיתי לרוכשים שסוחרים במטבע הביטקוין ונהנו עד כה מעליה גבוהה בערך המטבע. כחלק מהרצון לשמר מובילות וחדשנות עסקית בתחום המגורים ובשימוש ברעיונות פורצי דרך, אנו מציעים לקהל שהשכיל להשקיע במטבע בשלב מוקדם לממש את הרווח הגבוה ולהעביר את ההשקעה אל שוק הנדל"ן, בו תובטח לכל הפחות שמירת הערך של המטבע, יחד עם צפי לעליה נוספת בערך הנכס בהמשך. המהלך יעניק אינסנטיב למשקיעי ביטקוין שיוכלו לנצל את הרווח שלו לצורך רכישת נכס למגורים או להשקעה, מתוך אמונה מלאה בטכנולוגיית הבלוקציין. עם זאת אנו בוחנים את הנושא בזהירות, בכפוף לרגולציה בנושא ולדרישות החוק ועוקבים אחר ההתפתחויות בנושא זה".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד