הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ערוץ האופנה הישראלי החדש יושק ב-17 ביולי בהוט

5/07/2018
ערוץ האופנה הישראלי החדש יושק ב-17 ביולי בהוט

 

HOT משיקה את "fashion.il – ערוץ האופנה הישראלי". הערוץ, בהובלת אושיות האופנה והטלוויזיה,   ישדר שלל הפקות מקור הנוגעות בכל תחומי תרבות האופנה והיופי, חדשות אופנה מהארץ ומהעולם, תוכניות עם כוכבות הרשת הגדולות, סיקור שבועות האופנה באירופה ובישראל ועוד.

 

לצד עושר תוכניות המקור, בהגשת מוטי רייפ, אנה ארונוב ובכיכובן של דמויות אופנתיות כמו ריי שגב, מורן סטויצקי, נסטיה ליסנסקי, שירן מניה, איתי בצלאלי ועוד, משולבות  גם סדרות רכש יוקרתיות, כגון: פרויקט מסלול בעונות שטרם שודרו בישראל, וכן סדרת תוכניות של "חדשות האופנה", סדרת אופנה חדשה בהובלת אדריאנה לימה, חדשות האופנה מהעולם, חדשות הסלבס ועוד.

 

מהוט נמסר כי: " HOT ממשיכה לחדש ללקוחותיה ולהציע את ערוצי הטלוויזיה הטובים ביותר, גאים היום להציג את ערוץ הבית החדש של האופנה הישראלית והעולמית. הערוץ החדש יהיה ערוץ בידורי, מקצועי, נוצץ וחדשני וייתן מענה לכל חובבי האופנה בקרב לקוחות HOT".

 

מוטי רייפ: "אני נרגש לקחת חלק בפלטפורמה טלויזיונית חדשה, ערוץ האופנה הישראלי, בו נפגוש לראשונה בין היתר גם את הכוכבות הגדולות מדברות, ללא פילטרים, על המורכבויות, הרגישויות והפגיעות של כל אחת מהן, ועל הדרך של כל אחת מהן לעורר השראה ולהוות מודל חיקוי לנשים אחרות. וגם, נראה כי ההשפעות על עולם האופנה מגיעות אלינו שלא רק מתחזיות אופנה משתנות, אלא ממקום עמוק ואינטימי הרבה יותר".

  

בנוסף, ישדר הערוץ תוכניות מקור בהובלת אושיות אופנה ותוכניות רכש מבתי ההפקה הגדולים בעולם. בערוץ אף עובדים בחודשים האחרונים על שלל תוכניות נוספות בהגשת סלבריטאים וכוכבי רשת העוסקות בתחום האופנה בישראל: "סטודיו עם אנה ארונוב,", "ללא פילטרים עם מוטי רייפ", "גלאם רום", "על הקו" - דוקו-ריאליטי"טאץ' אפ - עם מורן סטויצקי", המאפרת הצמודה של בר רפאלי, "היכון החל סטייל עם יואב וליאון": ליאון שניידרובסקי ויואב מאיר כוכבי הרשת והסטייל.

 

בנסף ישודרו חדשות האופנה מהעולם, פרויקט מסלול אולסטאר, פרויקט מסלול ג'וניור ואמריקן ביוטי סטאר: פרויקט מסלול של עולם הביוטי.

את הערוץ האופנתי  ילוו גם פלטפורמות דיגיטליות סופר מעודכנות עם כל מה שחם ונכון בעולם האופנה בארץ ובחו"ל.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד