הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אירוקה משיקה סניפי דגל בעופר גרנד קניון חיפה ובעופר בקיריון

21/03/2019
צילום: אלכס ברינגסקי
צילום: אלכס ברינגסקי

הרשת המובילה את אופנת משקפי השמש והראייה בישראל, אירוקה, פותחת בימים אלו את הסניפים המחודשים באזור חיפה: בעופר גרנד קניון ובעופר קיריון, שנפתחו מחדש בהשקעה של כ 1 מיליון שקל.

 

הסניפים המחודשים משתרעים על פני שטח של כ- 50 מ"ר כל אחד, ובימים אלה משיקים את  קולקציות משקפי שמש וראייה לאביב קיץ 2019 של המותגים, בהם: סלין, טום פורד, רוברטו קוואלי, גוצ'י, פראדה, מייקל קורס, דולצ'ה גבאנה, רייבאן, סברובסקי , אלכסנדר מקווין ועוד.

 

לרגל הפתיחה הגיעו בכירי אירוקה יחד עם הפרזנטורית של אירוקה, נטע אלחימסטר, יחד עם בן זוגה רמי גרשון שחנכו את הסניף המחודש בגרנד קניון חיפה.

 

לדברי אבי כהן, מנכ"ל קבוצת אירוקה: "בתור הרשת המובילה בתחום משקפי המותגים שמנו לנו למטרה להביא ללקוח שלנו את החידושים האופנתיים והמקצועיים ביותר בתחום ואת הקולקציות העדכניות ביותר של המותגים המובילים בעולם. חיפה היא עיר שמש וים מהמובילות בישראל ואירוקה ממשיכה להשתדרג כדי לתמוך בה."  

 

לדבריו: "כבית מותגים, אירוקה משווקת קולקציות רחבות ועדכניות של מותגי העל הבינלאומיים.  בחנות החדשה ימכרו גם מותגים חדשים שיגיעו לישראל לקיץ 2019 וילוו בקמפיין בכיכובה של נטע אלחמיסטר, שנבחרה זו שנה שניה ברציפות כפרזנטורית אירוקה. "

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד