חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מתחם מובילנד ייפתח בחיפה בהשקעה של 20 מיליון ש"ח

מתחם מובילנד ייפתח בחיפה בהשקעה של 20 מיליון ש"ח

אפי ליפשיץ , מנכ"ל חברת מובילנד (MOVIELAND), אמר היום: " אחרי שנים רבות שבהן לא היה בית קולנוע בקניון עזריאלי חיפה, אנו גאים לחנוך היום את הדור הבא של בתי הקולנוע דווקא כאן. MOVIELAND תספק לקהל המקומי קולנוע מעוצב וייחודי, בסגנון החוגג את חוויית הצפייה המשותפת על המסך הגדול, וכזה שיהיה חלק אמיתי מחיי הקהילה באזור. אנו מזמינים את כל תושבי חיפה והסביבה לגלות את הקולנוע מחדש".

המתחם בחיפה הוקם בהשקעה של 20 מיליון שקלים ויהפוך למתחם השלישי מתוך ארבעה מתחמי קולנוע שבבעלות החברה. המתחם הראשון הוקם בכרמיאל, לאחרונה נחנך מתחם קולנוע נוסף בפולג שבנתניה ובעתיד הקרוב צפוי להיפתח מתחם קולנוע נוסף בעפולה, ולאחריו יהיו לרשת 4 מתחמים ו 32 מסכי קולנוע.

מובילנד  בקניון עזריאלי חיפה, כולל  שבעה אולמות קולנוע חדישים ומעוצבים - מתוכם שני אולמות UPGRADE  המציעים ישיבה על ספות זוגיות מעוצבות ונוחות; אולם מעוצב ומאובזר במיוחד לילדים עם כורסאות המותאמות בגודלן לילדים עד גיל 12 שיזכו לחוויית צפייה "כמו הגדולים" וכן מתחם השתרעות עם פופים. בנוסף, אחד האולמות במתחם יצויד באחד ממסכי הקולנוע הגדולים שנראו בארץ, באורך של כ- 13 מטרים. כל אולמות הקולנוע יאובזרו בציוד הקרנה וסאונד חדיש, הכולל מקרני לייזר, המבטיחים תמונה בהירה וחדה, במסכים אופטימליים לגודל האולם, וכסאות Rocker (גב גמיש) נוחים במיוחד. מעבר לסרטים, מתחם  מובילנד יציע מגוון רחב של תכנים ביניהם -  הרצאות, מפגשים קהילתיים,  gaming ו esports ועוד.   

מזנון הקולנוע הגדול במיוחד ויציע מגוון מוצרים רחב ומודל שירות ותמחור חדשני הכולל מילוי חוזר (Refill) לשתייה ושפע חבילות MovieDeals, המאפשרות לחסוך עד עשרות אחוזים על מחירי הפופקורן והשתייה כולל תפריט מוזל לילדים

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד