הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איידיגטל מציעה מסלול ליסינג לעסקים

25/11/2019

מהלך הליסינג החדשני יציע לעסקים את מגוון מחשבי ה- MacBook בתשלום חודשי קבוע למשך כשנתיים. בתום התקופה בית העסק יוכל לבחור האם להחזיר את המחשב לחברה או לשלם את היתרה ולרכושו. מסלול הליסינג כולל גם אחריות יצרן לכל תקופת השנתיים. מסלול הליסינג החדש מצטרף למגוון השירותים המוצעים על ידי המחלקה העסקית של iDigital שכבר היום מציעה מגוון פתרונות מתקדמים לעסקים תוך מענה מותאם ואישי.

 

בין המחשבים שיוצעו: MacBook Air החל מ- 130 ₪ לחודש,  ״13 Pro   Macbook החל- 170 ₪ לחודש, ודגם ה-15 אינץ' החל מ- 308 ₪ לחודש.

 

המחלקה העסקית של iDigital מספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים לעסקים תוך מענה מותאם ואישי לכל צרכי העסק.
דרך המחלקה העסקית ניתן לרכוש את כל מגוון מוצרי Apple וגם מוצרים מתקדמים של מותגים מובילים נוספים בתנאים מסחריים מועדפים יחד עם פתרון מלא ליישום המוצרים בארגון, כולל מתן קורסי הדרכה, תמיכה, שירות טכני וזמני אספקה מהירים.

 

בנוסף למסלול הליסינג לעסקים מציעהiDigital business  מגוון חבילות שירות ייחודיות לעסקים, חבילת שירות להפעלת המחשב, תמיכה מרחוק וחבילה משולבת.

 

איילת צרפתי רוזן, מנכ”לית iDigital: "מסלול הליסינג שהשקנו יאפשר לבעלי עסקים להצטייד במחשבים החזקים והאמינים בעולם בעלות חודשית נוחה המוכרת לצרכי מס. בנוסף, מאחר וכל המחשבים שיוצעו יגיעו עם אחריות מורחבת לתקופה של שנתיים שבסופן ניתן יהיה להחזיר אותם ולא לשלם את מלא שווים הרי שמדובר ברמת סיכון נמוכה".


כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד