הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

צבע הריח: TERMINAL X תחל בשיווק מותג הבישום הויזואלי

23/12/2019
צבע הריח: TERMINAL X תחל בשיווק מותג הבישום הויזואלי

TERMINAL Xהודיעה הודיע על כניסתו של מותג הבישום הוויזואלי AMKIRI לראשונה לישראל ומכירתו בבלעדיות באתר. מותג הבישום שהוא פטנט ישראלי ייחודי, מאפשר לשאת את ניחוח הבושם כקעקוע זמני הנוצר ע"י מריחת דיו צבעוני מבושם על שבלונות, ליצירה אינסופית של עיצובים וצורות על הגוף. מדובר בקטגוריה חדשה בענף הביוטי ובמותג הראשון מסוגו בעולם.

 

AMKIRI הוא מותג ביוטי ולייף סטייל המבוסס על טכנולוגיה מהפכנית, אשר מפתחת את הדמיון ואת היצירתיות, ומאפשרת לצרכנים הזדמנות לראות את ריח הבישום שלהם. מדובר בפורמולה ייחודית שמגיעה בבקבוק דיו ריחני (הבושם עצמו), בשילוב סט של עשרות שבלונות בעיצובים שונים: פרחים, צורות גיאומטריות, אותיות, קולקציה התומכת בקהילה הגאה ועוד. באמצעות מריחת הדיו על גבי השבלונות ניתן ל"קעקע" על הגוף עיצוב לבחירה, ככל העולה על רוחו של המשתמש ולהצהיר אמירה אופנתית שניתן להחליף כל יום. הפורמולה של הדיו המבושם היא היפו-אלרגנית, מחזיקה על הגוף למעלה מ- 12 שעות, עמידה בפני מים וזיעה, ללא אלכוהול, טבעונית וקלה למריחה ולהסרה.

 

הפטנט פותח בישראל, ריחות הבישום של המותג פותחו  בשיתוף פעולה עם יצרנית הבשמים הגדולה בעולם IFF, כאשר המוצר עצמו מיוצר בארה"ב. עד היום המוצר נמכר באתר אמריקאי, עם אפשרויות שילוח למגוון מדינות בכל העולם, וכעת הוא יימכר לראשונה בישראל ב-TERMINAL X. מחיר ערכה הכוללת את הבושם וקולקציית שבלונות עם עשרות צורות של קעקועים ב-TERMINAL X ינוע בין 149.00-199.00 ₪, כאשר מחירה של קולקציית שבלונות קעקועים שיימכר בנפרד יהיה 39.00 ₪.

 

מיכל רביב, סמנכ"לית שיווק ושירות TERMINAL X: "בחרנו לצרף את המותג AMKIRI לאתר TERMINAL X מכיוון שזיהינו בו מענה לשני טרנדים מובילים בעולם האופנה והביוטי. ראשית מבחינת ויזואליזציה, בעידן האינסטגרם כולם רוצים להציג את הצהרתם האופנתית באמצעות ויז'ואל, והדבר השני הוא העיסוק בגוף ויופי, טרנד הקעקועים שעבר מתרבות השוליים למיינסטרים. ב-TERMINAL X  אנחנו עוסקים בשנתיים האחרונות בלחדש לקהל הישראלי ולכן בחרנו מוצר אשר משלב בין ניחוח לאופנה, ומאפשר למשתמשים בו, לבטא את עצמם מבחינה יצירתית ואופנתית, חווית השימוש במוצר היא חוויה חדשנית וייחודית בפני עצמה".

 

שובל שביט שפירו, יזמית ומייסדת  מותג AMKIRI: ״עולם הביוטי מתחדש ומתפתח כל הזמן וכבושם הוויזואלי הראשון, יצרנו קטגוריה ומותג חדש בענף היופי והבישוםAMKIRI. המטרה היתה למזג אפשרויות לביטוי עצמי ולתת לבושם נוכחות ויזואלית ע״י שילוב עולמות האיפור, הקעקועים והבישום למוצר אחד. יחד עם תמיכתם של שותפיי, משקיעי החברה וצוות נפלא, הגשמנו את החלום והפכנו את הבלתי נראה לנראה, עם מוצר שמתאים לכל אחד ואחת. אני מאוד נרגשת להכריז על שיתוף הפעולה של המותג שלנו עם אתר האופנהTERMINAL Xועל כניסתו לישראל, אני רואה באתר בתור הפלטפורמה הנכונה ביותר

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד