הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קבוצת גולף משיקה מחדש את חנות מותגי הקבוצה בכלבו שלום

26/05/2020
גולף קידס. צילום: דודי חסון.
גולף קידס. צילום: דודי חסון.

קבוצת גולף משיקה מחדש את חנות מותגי הקבוצה בכלבו שלום. החנות התל-אביבית תכיל את המותגים: גולף & קו, גולף, גולף & קידס ופולגת בהשקעה כוללת של כ- 3.5 מיליון שקלים. השיפוץ אשר החל טרם מגפת הקורונה, הושלם, והחנות, המשתרעת על שטח כולל של כ- 690 מ"ר, נפתחה כמתוכנן.

 

 

רביב ברוקמאייר, מנכ"ל קבוצת גולף, אמר היום: "קבוצת גולף ממשיכה את קצב ההתפתחות שלה ואת קידום מותגיה. לצד חנויות חדשות כמו חנויות הקונספט ברחוב הלח"י, חוצות המפרץ, סטאר אשדוד ועוד, משיקה הקבוצה את המתחם המחודש בכלבו שלום. היכולת להמשיך לפתח את הפעילות בימים אלו, מעידה על עוצמתה ויכולותיה של הקבוצה. חשוב לנו לחזק את אחיזתינו בקהל התל אביבי ובאזור כלבו שלום המתחדש. בקרוב נסיים לחדש גם את חנות גולף & קידס בדיזנגוף סנטר שמהווה עוד נדבך בעשייה שלנו ובאמון במותגי הקבוצה. המתחם בכלבו שלום יהווה גם נקודת איסוף איזורית (click & collect ) של רכישות האונליין".

 

 "משבר הקורונה פגש אותנו במומנטום טוב של מכירות מוצלחות. תחילת השנה היטיבה אתנו. חודשים ינואר ועד ה-15 במרץ היו טובים עם גידול של 6% במכירות, אך ככל שחלפו הימים, ולאחר שהממשלה הורתה על השבתת פעילות החנויות, התחלנו להבין את גודל המשבר והשלכותיו", הוסיף ברוקמאייר.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד