הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קולה קנאביס? טמפו חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם נקסטייג' קנאביס

27/07/2020
אברהם דריזין
אברהם דריזין

נקסטייג' קנאביס אינוביישן הודיעה כי התקשרה בהסכם עקרונות לשיתוף פעולה עם חברת טמפו , להקמת חברה משותפת שתעסוק בפיתוח טכנולוגיות לשילוב בתהליכי ייצור בתחום המזון והמשקאות וכן בייצור מוצרים מבוססי קנאביס לתעשיית המזון והמשקאות. טמפו הינה חברה מובילה בשוק המשקאות, הנמצאת בבעלות משפחת בר-בורנשטיין ויצרנית הבירה ההולנדית היינקן (Heineken International).

 

בנוסף,  אברהם דריזין, מנכ"ל נקסאייג' מסר:אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה ורואים בו צעד משמעותי לנקסטייג׳. טמפו היא כוח בלתי רגיל גם בישראל וגם מחוץ לה וכניסה של חברות תעשייתיות ברמה הזו היא קריטית לתעשיית הקנאביס. שוק המזון והמשקאות משולבי קנאביס נמצא בצמיחה אדירה בשנים האחרונות אבל ללא מותג אחד הבולט מעל כולם. אנחנו מאמינים שהחדשנות הטכנולוגית של נקסטייג׳ יחד עם היכולות והניסיון של טמפו יהיו כוח גדול בתעשייה. זו סנונית ראשונה לשיתופי פעולה מקומיים ובין לאומיים שנקסטייג׳ פועלת לייצר שיכניסו חברות מבוססות ועתירות ניסיון בתחומים שונים לפיתוח משותף ויקדמו חדשנות פורצת דרך״ 

 

נקסטייג׳ היא פלטפורמה לפיתוח מוצרים חדשניים מבוססי קנאביס אשר הוקמה ע״י חברת התרופות נקסטר במטרה להיות מובילה עולמית בפיתוח ייצור ומסחור מוצרים וטכנולוגיות פורצות דרך. נקסטייג׳ פועלת על בסיס ניסיון רב בפיתוח ויצור תרופות חדשניות של חברת האם ועוסקת באופן עצמאי ובשותפויות עם חברות בין לאומיות בתעשיית התרופות, הקנאביס הרפואי, המזון והקוסמטיקה, בפיתוח מוצרים, חומרי גלם וטכנולוגיות. 


כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד