הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

ניסו כהן, מייסד ומנכ"ל קבוצת כותרת, הלך לעולמו

1/02/2011 16:20
הגדל

קבוצת התקשורת השיווקית ויחסי הציבור כותרת, מודיעה בכאב ובצער עמוק על פטירתו של ניסו כהן, לאחר התמודדות ממושכת עם מחלה קשה. ניסו ייסד את קבוצת כותרת בשנת 1986 והפך אותה לאחת מחברות יחסי הציבור הגדולות והבולטות בישראל. ניסו פעל ביצירתיות והטמיע תהליכי עבודה ייחודיים ברמה הגבוהה ביותר בישראל. בנוסף, ניסו עסק בתסריטאות בקולנוע ובטלוויזיה (זהו-זה המיתולוגית), כעיתונאי ועורך, ואף הקים וניהל את שלוחת חברת המחקר הבינלאומית IDC בישראל.

 

ניסו כהן היה פעיל מאוד בזירת ההיי-טק הישראלית. בשנות השמונים הוא עבד בקבוצת אנשים ומחשבים וכתב במדורי ההיי-טק של העיתונים מעריב וידיעות אחרונות. כמו כן, שידר בתכנית הכלכלה של קול ישראל ברדיו. משהקים את  כותרת, התמקד ניסו בשוק חברות ההיי-טק והון-הסיכון, ובמהלך השנים טיפל בחברות מובילות כ SAP, מוטורולה, בורסת נאסד"ק, בורסת ניו-יורק, טקסס אינסטרומנטס, מרקורי, קומברס, ריטליקס, קרן בירד וחברות רבות נוספות. בשנים האחרונות התרחבה פעילות כותרת לתחומים נוספים כמלכ"רים ואקדמיה, עם לקוחות כפרויקט תגלית, ארגון נשות הדסה העולמי, המסלול האקדמי המכללה למינהל ועוד.

 

יורם ברוש, מנכ"ל משותף ויו"ר כותרת: "ניסו היה שותף נאמן, חבר קרוב ואדם מעורר השראה. הוא בנה את כותרת לתפארת והפך אותה לחברת יחסי הציבור המצוינת שהנה היום. צוות עובדי כותרת ואני מרכינים ראש לזכרו, ומייד לאחר מכן, נמשיך בדרכו של ניסו – דרך של מצוינות, השראה, יצירתיות ומקוריות, לצד הקרבה והתמדה".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד