הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

שבץ אותה: מפלגת העבודה בקמפיין התפקדות לנשים

11/01/2012

משחק אינטרנט לשיבוץ נשים מביא מתפקדות חדשות למפלגה. בראש האפליקציה מופיע הכיתוב: "האדרת נשים – נראה לך הגיוני ששלי תהיה האישה היחידה ברשימה? איזה עוד נשים היית רוצה לראות ברשימה לכנסת?"

בדף, הפונה למשתמשים בלשון נקבה, מופיעות תמונות של נשים וכרטיסים ריקים. על בסיס שיטת ה"סמן וגרור" אפשר להזיז את תמונות הנשים ולהכניסן לרשימה לפי רצונה של המשתמשת. אפשר כמובן גם להוסיף שמות חדשים, ובתנאי שקיימת תמונה בגוגל.

הגולשות בחרו בעדה יונת, דורית בייניש, אילנה דיין ונשים ידועות רבות לצד בילבי, פוקהונטס, ודמויות מצויירות אחרות. כדי להעביר רשימה מומלצת -  יש למלא פרטים המובילים אותך לדף התפקדות למפלגת העבודה.

האפליקציה הושקה במסגרת קמפיין המפקד הפתוח של מפלגת העבודה, ומיועדת להעצים את כמות הנשים המתפקדות. הרעיון הוא שנשים הממלאות את הרשימה לא רק ימליצו עליה אלא גם יעשו צעד אקטיבי ויתפקדו על מנת להשפיע על הרשימה האמיתית ולא רק זו שברשת. האפליקציה הושקה לפני יומיים וכבר זכתה לתהודה רחבה ברשת, כולל איזכורים בבלוגים ייעודיים לנושא. בנה אותה צוות מתנדבי האינטרנט של מפלגת העבודה, בראשות עמיחי סרגובי, שהוא כלכלן במקצועו.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד