חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בן חורין אלכסנדרוביץ' פתחו שלוחה בירושלים

 בן חורין אלכסנדרוביץ' מתרחבים ופותחים שלוחה נוספת של המשרד בירושלים. בחודשים האחרונים גייסה החברה שורת לקוחות מאזור ירושלים, והיום (א') מודיעה החברה על פתיחת משרדיה בגבעת שאול בעיר.

בן חורין אלכסנדרוביץ' היא החברה היחידה אשר מחזיקה משרדים בשתי הערים הגדולות בישראל. מדובר בצעד אסטרטגי של המשרד המונה למעלה מ-70 לקוחות ו-26 עובדים. 

פתיחת השלוחה בירושלים הנה צעד אסטרטגי נוסף של המשרד, מתוך הבנת הפוטנציאל הטמון בעיר והיתרונות שבנוכחות בירושלים עבור הלקוחות, דבר המאפשר לחברה לתת מענה צמוד ללקוחות מהמגזר הפרטי, הציבורי והשלישי שפועלים בעיר, תוך שימוש במלוא עוצמת הידע המקצועי והניסיון של החברה. 

את השלוחה הירושלמית של המשרד מנהלת עו"ד בר פלד, יועצת תקשורת מנוסה שעבדה בעבר, בין היתר, עם ח"כ שלי יחימוביץ (בתפקידה כיו"ר האופוזיציה) ועם "רוח חדשה". השלוחה ממוקמת ברחוב בית הדפוס בגבעת שאול ירושלים. 

איתי בן חורין, מנכ"ל משותף: "האמת, קשה להבין את כל המשרדים הגדולים בענף שלנו שנמצאים רק בתל אביב ולא בעיר הבירה של ישראל שבה מאות לקוחות פוטנציאליים. במקצוע תזזיתי כמו שלנו, רווי משברים והתקלות, יש יתרון גדול עבור הלקוחות שהצוות המטפל בהם נמצא במרחק של מספר דקות. כמובן שגם טל ואני נגביר את הנוכחות בעיר בכדי לתת מענה צמוד ללקוחות. פתיחת השלוחה מהווה צעד נוסף בהתפתחות שלנו וצפויים צעדים מעניינים נוספים בעתיד הקרוב." 

חברת בן חורין ואלכסנדרוביץ' אסטרטגיה, תקשורת וניהול משברים נוסדה בשנת 2008 ומייצגת בין היתר את: רשות החשמל, אבוט, אופקו, הרשות השנייה לטלויזיה ורדיו, האוניברסיטה הפתוחה, משרד התרבות והספורט, יד ושם, כרומגן, לבנת פורן, התנועה הקיבוצית, מכללת נתניה, הדקה ה-90, מכללת ספיר, נעמת, רשת מגדלי הים התיכון ועוד.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד