הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

'גולדפינגר נבחרה לנהל את מערך התקשורת הדיגיטאלית של משלחת האיחוד האירופי

1/12/2014

'גולדפינגר תקשורת ואסטרטגיה' נבחרה לנהל את מערך התקשורת הדיגיטאלית של משלחת האיחוד האירופי למדינת ישראל. בתוך הליך מכרזי, בו השתתפו חברות דיגיטל מובילות, בחר המשלחת במשרד המשלב יכולות תקשורתיות ודיגיטאליות.

 

במסגרת זו, תנהל 'גולדפינגר תקשורת' את הפלטפורמות הדיגיטאליות של משלחת האיחוד האירופי לישראל, תפעל להנגשת המידע המגוון בישראל ותיצור פלטפורמות חדשות ליצירת חיבורים בלתי אמצעיים עם הציבור בישראל. הפעילות תתמקד בנושאים הנמצאים בלב שיתוף הפעולה של האיחוד, הן עם ממשלת ישראל והן עם החברה האזרחית.

 

התחומים כוללים מחקר ופיתוח, בריאות הציבור, איכות הסביבה, זכויות אדם, פתוח כלכלי, מאבק בגזענות ובאלימות ועוד תחומים רבים. כמו כן יוזכרו התפתחויות באירופה הרלוונטיות לציבור הישראלי.

 

לדברי טל גולדפינגר, מנכ"ל 'גולדפינגר תקשורת', "היום הרשתות החברתיות הן חלק בלתי נפרד מהמערך התקשורתי של ארגונים וחברות. פייסבוק וטוויטר, מהוות הזדמנות לארגונים גדולים לנהל דיאלוג פתוח ובלתי אמצעי עם קהלים גדולים ומגוונים ולפתוח צוהר למידע רב, שהציבור אינו רגיל לקבל דרך אמצעי התקשורת המסורתית. אנו גאים להיות שותפים לפעילותו של ארגון בעל משקל ציבורי עצום שמדיניותו משפיע על מיליוני אנשים בארץ ובעולם".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד