הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

איקאה מאמצת את כנפיים של קרמבו

10/03/2015

איקאה'מאמצת את 'כנפיים של קרמבו' - תנועת הנוער הראשונה והיחידה מסוגה בעולם לצעירים עם צרכים מיוחדים. 'כנפיים של קרמבו ' מונה כיום  38  סניפים ולמעלה מ-4,000   חונכים וחניכים, ילדים ובני נוער, עם ובלי מוגבלויות. חברי התנועה מובילים יחדיו שינוי חברתי עם בני הנוער  בעלי צרכים מיוחדים ומוכיחים כי גם ילדים ונוער עם מוגבלויות יכולים לתרום לחברה ולחבריהם .

 עובדי איקאה מאמצים את  'כנפיים של קרמבו', ויהיו שותפים בפעילויות להעמקת ההיכרות ולעשייה חברתית משולבת בקהילה. הפעילות הראשונה כבר בפתח – עדלאידע ונשף תחפושות משותף לילדים ולעובדים. איקאה, ששמה לה למטרה להעצים את 'כנפיים של קרמבו' ולתמוך בפתיחת סניפי תנועה חדשים ברחבי הארץ, בדגש על הפריפריה, תמכור בסניפיה בראשון לציון, בקריית אתא ובנתניה את מוצרי 'כנפיים של קרמבו', כשכל ההכנסות ממכירת מוצרים אלו הינם תרומה לפעילות התנועה.

שוקי קובלנץ, מנכ"ל איקאה ישראל מסר: "אנו שמחים לצאת לדרך משותפת עם עמותת 'כנפיים של קרמבו' שאין לה אח ורע בארץ ובעולם. במהלך השנה נקיים פעילויות משותפות שמטרתן לייצר זמן איכות עם ילדי תנועת הנוער "המיוחדת" הזו ובמקביל להעלאת המודעות לאוכלוסייה עם מוגבלויות בחברה הישראלית".

אופירה רותם, מנכ"ל 'כנפיים של קרמבו' אומרת: "כנפיים של קרמבו' מצליחה לחבר בין אוכלוסיות שונות של ילדים ונוער עם ובלי מוגבלויות,  וביחד אנו בוראים חברה ישראלית טובה יותר. אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם רשת איקאה ישראל ומאמינים כי יחד נוכל לקיים את הציווי המוסרי שלנו.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד