הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קמפיין "די לתירוצים" של אורנה בן חיים זוכה בפרס האריה השואג

17/09/2015
קמפיין "די לתירוצים" של אורנה בן חיים זוכה בפרס האריה השואג

משרד יחסי הציבור של אורנה בן חיים זכה בפרס קמפיין השנה של איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור בישראל עבור הקמפיין "די לתירוצים – לא חונים בחניית נכים" של עמותת נגישות ישראל וזכה בפרס האריה השואג לשנת 2015.

הפרסים הוגשו לבן חיים על ידי יו"ר איגוד יועצי התקשורת ויחסי הציבור איציק כגן וד"ר להב.

 

קמפיין "די לתירוצים – לא חונים בחניית נכים" הוא יוזמה מקורית של עמותת נגישות ישראל במסגרת יום הנכה הבינלאומי האחרון, במסגרתו נחסמו משעות הבוקר כל החניות ברחוב הארבעה על ידי כסאות גלגלים. על כל כסא הודבק תירוץ משלל התירוצים בהם משתמשים נהגים בריאים התופסים חניות נכים: "קפצתי לקחת את הילד מהגן", "אני רק מוציא כסף מהכספומט", "דקה מביא משהו לאשתי", "אמא שלי נכה" ועוד עשרות תירוצים נפוצים. המהלך עורר רעש רב כבר משעות הבוקר ודיון סוער בין אנשי העמותה לנהגים לחוצים, אשר גלש מיד לרשתות החברתיות בהיקף עצום וזכה בהם לאהדה ולתמיכה חסרי תקדים.

 

בשעות הבוקר המאוחרות, על הכביש ברחוב הארבעה ולעיני עשרות צופים, התקיימה מסיבת עיתונאים בה שטח יובל וגנר, נשיא ומייסד עמותת נגישות ישראל, את הקשיים עימם מתמודדים אנשים עם מוגבלויות בבואם למצוא חניה ואת חוסר הרגישות של הנהגים הבריאים למצוקה זו.

נציגים מכל אמצעי התקשורת הגיעו לסקר את המהלך המקורי והדיון התקשורתי בנושא נמשך ימים רבים אחר כך.

 

יובל וגנר בירך את אורנה בן חיים על הזכיה והודה לאיגוד הישראלי ליחסי ציבור על שהכירו בחשיבות הנושא ובעצם הזכיה בפרס העלו אותו שוב למודעות. עו"ד מיכל רימון, מנכ"לית נגישות ישראל, הוסיפה: "מעבר לגישתו המקצועית, משרד יחסי הציבור של אורנה בן חיים הוא הרבה יותר ממשרד אלא שותף מלא לדרך החשובה של העלאת המודעות לצרכיהם של אנשים עם מוגבלויות".

 

אורנה בן חיים אמרה: "אנו מודים לצוות השופטים על הבחירה בקמפיין זה לפרס האריה השואג. זו זכות גדולה עבורנו לקדם נושאים כל כך חשובים ולעבוד עם אנשים בעלי שיעור קומה שמשנים דברים בחברה הישראלית. תודה מיוחדת לצוות המקצועי במשרד ובמיוחד למנהל תיק הלקוחות אלי פרכטר, הממונה על תקציב עמותת נגישות ישראל".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד