הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

עובדי סניף השלום בבנק מרכנתיל הגיעו לביה"ח "שניידר" לילדים עמוסים במתנות

2/12/2015

לקראת חג החנוכה הקרב ובא נערכים רבים מסניפי בנק מרכנתיל לפעילויות רבות ומגוונות בכל רחבי הארץ הכוללות מסיבות לילדים המאושפזים בבתי חולים, מסיבות במועדוניות רווחה ובמפעלים ומעונות לבעלי צרכים מיוחדים ועוד.

 

השבוע, כהקדמה לחג האורות ביקרו עובדי סניף השלום ששוכן במרכז עזריאלי בתל אביב, בבית החולים "שניידר" לילדים בפתח תקווה. העובדים שעבורם הפעילות ב"שניידר" כבר הפכה למסורת הגיעו עמוסים במתנות לילדים תוך התאמתן לגילאים השונים. בפעילות העליזה השתתף עובד ששר וניגן באקורדיון ואשר שימח מאוד את הנוכחים – שר וניגן ע"פ בקשת הילדים ובני המשפחה. את הפעילות סיימו העובדים בחדר המיון והנעימו את זמנם של הממתינים.

 

עובדי הסניף אמרו לאחר הפעילות: " עברנו בין מחלקות הילדים השונות, ניגנו באקורדיון משירי חג החנוכה הקרב ובא, שרנו עם הילדים והקדשנו לילדים הקטנים שירים, עשינו זאת בכדי לשמח ולהקל על החולים ובני משפחותיהם. אחר כך פנינו למיון וגם שם חילקנו מתנות והנעמנו את זמן הילדים. הפעילות ריגשה את כולנו עד מאוד ומילאה אותנו בסיפוק ובשמחה על הנתינה והעשייה למען האחר ובפרט, כשמדובר בילדים. אנו נמשיך וניזום פעילויות כאלה גם בעתיד.".

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד