הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סנדיק קומיוניקיישן נבחרו לטפל במערך יחסי הציבור של SUPERSONAS

11/04/2016

סנדיק קומיוניקיישן נבחרו לטפל במערך יחסי הציבור והדוברות שלSUPERSONAS , ארגון חברתי חדש לצדק מגדרי שמטרת פעילותו היא יצירת נוכחות נשית שוויונית ומאוזנת בצמתי השפעה והחלטה בישראל: בכנסים, דירקטוריונים, פאנלים ושדרות הניהול במשק ובחברה.

ארגוןSUPERSONASנוסד ע"יחנה רדו ,המשמשת כמשנה ליו"ר קבוצת מקאן תל אביב ויו"ר מקאן וואלי במצפה רמוןויזמית חברתית, אשר יחד עם קבוצת נשים מובילות החליטה ביום האישה הבינלאומי 2015 לצאת נגד התפישה השגויה והרווחת שאין מספיק נשים מועמדות, או לחלופין שנשים אינן מעוניינות להשתלב בדרגי הניהול הבכיר.

 

SUPERSONAS הוקם מתוך הכרה בחיוניות הימצאותן השוויונית של נשים לצד גברים בשדרות הניהול, לחוסנן של הכלכלה והחברה. הארגון מאגד מאגר הולך וגדל של חברות, שכיום עומד על למעלה מ-1,000 נשים מומחיות, היכולות ורוצות להשמיע קול בקשת רחבה של תחומים, כדוגמת כלכלה, ניהול, חוק ומשפט, שיווק, יזמות עסקית וחברתית, ממשל-פוליטיקה ורפואה.

 

חנה רדו מסרה: "הבחירה בסנדיק באה בשל הניסיון המקצועי והחיבור האותנטי של אנשי משרד היח"צ עם האג'נדה של הארגון, כמו גם בשל יכולותיו המוכחות בתחומי החברה להוביל תקשורתית נושאים ועולמות תוכן בהן עוסקים SUPERSONAS."

 

עמית סנדיק, מנכ"לית סנדיק קומיוניקיישן מסרה: "אני מודה לחנה רדו ולחברות הארגון על שבחרו בנו. מדובר בהובלה וקידום של אג'נדה מאד חשובה לכל אזרח ולי באופן אישי כאישה. הנוכחות הנשית בישראל בקרב מקבלי ההחלטות בכל הזירות איננה מאוזנת ותמונת המצב חייבת להשתפר."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד