חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

WanakaPR הצטרפה לרשת בינלאומית של חברות יח"צ המתמחות בסייבר

WanakaPR , חברת יח"צ, המתמחה בבניית מותגים טכנולוגים, חברות IT וחברות Security, הצטרפה ל- Code Red - רשת יחסי ציבור בינלאומית, המסייעת לחברות סייבר לייצר נוכחות ומודעות, ולמתג אותן כמובילות דעה בשוק האירופאי והאמריקאי. WanakaPR תהיה נציגת Code Red  הבלעדית בישראל.

 

Code Red היא רשת ה- PR היחידה בעולם שמתמחה בעבודה עם מותגים בתחום ה- Cyber Security והוקמה לפני כשנה ביוזמתה של דייאן קנאם (Dianne Canham), העומדת בראש Eclat Marketing, סוכנות PR בריטית  אשר הוקמה לפני 18 שנה ומתמחה בעבודה עם מותגים טכנולוגים. ל- Code Red נציגים בארה"ב, מערב וצפון אירופה,  דרום אפריקה והמזה"ת. במקביל ל- WanakaPR הצטרפה לאחרונה לרשת גם סוכנות היח"צ האמריקאית  Merritt Group.

 

דייאן קנאם,   בעלת Eclat Marketing    והמייסדת של Code Red: "ייחודה של הרשת שלנו, לא רק בהפניות הדדיות, אלא גם ביכולת להרים פרויקטים גלובליים משותפים. בשנה הראשונה השקענו בהקמת תשתיות ונכסים משותפים ואילו השנה, עומדים על הפרק מספר שיתופי פעולה מעניינים שידגישו את העוצמה הטמונה בקיומה של רשת בינלאומית ויעניקו ללקוחות שלנו חשיפה חכמה התומכת ביעדים העסקיים שלהם."

 

"אני שמחה מאד על ההזמנה להצטרף לרשת יח"צ איכותית המהווה מוקד של ידע, ניסיון ויכולות תקשורת וחשיפה מגוונות בתחום של Cyber Security" אמרה ענת מסינג, בעלת WanakaPR. "החשיפה התקשורתית בישראל רלוונטית מאד לחברות יעוץ שעיקר לקוחותיהם בישראל, למרכזי פיתוח שנאבקים לגייס לשורותיהם את העובדים הטובים ביותר, לחברות שנסחרות בבורסה בת"א ולסטארט-אפים בשלבי הגיוס השונים שמחפשים השקעות גם בישראל. אולם, אין ספק כי  עיני התעשייה המקומית נשואות לחו"ל. עם הצטרפותי ל- Code Red אני מזמינה את הלקוחות לבחון, יחד איתי, את הפוטנציאל הגלום בתקשורת וברשת קשרים בינלאומית."

 

ב- 16.5 יקיימו WanakaPR ו- Code Red  אירוע משותף בנושא חדירה של מותגי Security לשווקים גלובליים. לאירוע, אשר יתקיים בת"א, מוזמנים סטארט-אפיסטים, וונדורים וחברות יעוץ מקהילת הסייבר המקומית. דייאן קאנם, ממייסדות Code Red, נציגי גרטנר, מומחי רגולציה  ולקוחות נבחרים יציגו סיפורי הצלחה מקומיים ובינלאומיים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד