חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עליה בביקוש להזרקות לרגל עונת החתונות

עליה בביקוש להזרקות לרגל עונת החתונות

עונת החתונות משפיעה, כך מסתבר, על קבלת ההחלטה לביצוע הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי לקמטים בפנים. האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית, מדווח על עלייה בביקוש להזרקות לרגל עונת החתונות. התופעה בולטת במיוחד בקרב נשים, אך ישנם גם גברים שרוצים להגיע נטולי קמטים לחתונה. באיגוד מסבירים כי הפופולריות הגוברת בתחום האסתטי והביקוש מצד הציבור, מצמיחים למרבה הצער יותר שרלטנים וממליצים לא להתפתות למבצעים ומתנות חינם.

 

ד"ר מאיר כהן, יו"ר האיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית בהסתדרות הרפואית מסר כי: "עיקר הביקוש בימים האחרונים, לקראת עונת החתונות היא בקרב האימהות של הכלות והחתנים המבקשות לבצע הזרקות בפנים כדי להגיע נטולות קמטים לחתונה בעוד שבועיים שלושה. במקביל ישנן גם כלות צעירות הרוצות לבצע הזרקת בוטוקס במצח כדי להיראות טוב יותר בתמונות שישמרו לשנים ארוכות וישנם אף חתנים המבקשים רק להזריק בין הגבות כדי להיראות רגועים יותר. בהקשר זה חשוב לדעת כי הזרקת בוטוקס או מילוי של חומצה היאלורונית יכול להצעיר את מראה הפנים באופן דרמטי ולהשפיע על הביטחון העצמי, אך יש להקפיד לבצע אותן אצל רופא בעל תואר מומחה בכירורגיה פלסטית, הניתן על ידי משרד הבריאות ולוודא כי הוא חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית".

 

ד"ר כהן, הוסיף כי: "בימים האחרונים הגיעו לחדרי המיון נשים עם סיבוכים שונים לאחר טיפול אסתטי בפנים. כבר פנינו בנושא למשרד הבריאות. אנו קוראים לציבור לשים לב ולמשרד הבריאות להגן על שלום הציבור ולבצע אכיפה כנגד גורמים לא מקצועיים".

 

ובתוך כך נודע כי לאחרונה החל האיגוד ביוזמה לשינוי בסיווג חומרי המילוי מסיווג של אביזר רפואי לסיווג תכשיר רפואי (כמו תרופת מירשם). באיגוד מדגישים כי מכיוון שחומרי המילוי מסווגים כיום כאביזר בלבד, הפיקוח עליהם פחות הדוק ומתרחשת הקלת ראש מדאיגה בשימוש בהם. 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד