הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רנואר מציגה שיתוף פעולה ראשון עם הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים

12/06/2018

חברת האופנה רנואר יוצאת בשיתוף פעולה עם הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים של בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש באוניברסיטת תל אביב. החברה תקיים בסינמטק תל אביב תערוכת צילומים, בה יוצגו הפקות אופנה מסצנות מוכרות בעולם הקולנוע על פי חזונם האישי של צלמים וסטייליסטים מובילים בישראל.

 

לדברי מישל תמיר סמנכ"ל השיווק של קבוצת רנואר: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סטיב טיש באוניברסיטת תל אביב והפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטים ועל כך שניתנה לנו הזדמנות להביא השנה זווית חדשה ואופנתית עבור הקהל. במסגרת הפסטיבל יוקדש יום שלם לקשר שבין קולנוע לאופנה הכולל הרצאות, תערוכת צילומי אופנה והקרנת סרטים ייעודיים שאנו גאים לקחת חלק בו. שיתוף פעולה זה מצטרף לשורה של פעילויות שיזמה רנואר עבור ציבור הסטודנטים ביניהן: פתיחת חנות באוניברסיטת תל אביב, שיתוף פעולה עם החוג לאופנה בשנקר, שיתוף פעולה עם ויצו צרפת ומתן חסויות באירועי סטודנטים כמו מסיבת הפאנג'ויה בקיץ".

 

התערוכה תתקיים ברחבי הסינמטק במסגרת אירועי פסטיבל הסרטים בסינמטק ת"א בין התאריכים 10-16 ליוני ותציג הפקות אופנה וצילומים מתוך סצנות מוכרות בעולם הקולנוע. בין שמות הצלמים והסטייליסטים שייקחו חלק בפרויקט: מזל חסון, סיון חימי, תמר קארוון, מיכל עובדיה, רותם לבל, חיה וידר, דניאל ג'קונט ואביב אברמוב.

 

לראשונה הפסטיבל יציג את הקשר בין אופנה לקולנוע דרך הרצאות של יוצרים נבחרים, הקרנת סרטי אופנה ישראלים ובינלאומיים ובתור מחווה יוקרן הסרט הצרפתי Who Are You, Polly Maggoo? (וויליאם קליין, 1966) המציג סאטירה קומית על תעשיית האופנה הצרפתית והקרנה מיוחדת של הסרט הישראלי איריס (דוד גרינברג, 1968) המוכר כאחד מסרטי האופנה החשובים שנעשו בארץ. סרט זה עוסק בתעשיית האופנה הישראלית והבוהמה התל אביבית, אשר איגד סביבו אנשי אופנה מקומיים כדוגמת גדעון אוברזון שהיה אמון בזמנו על עיצוב התלבושות בסרט.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד