הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פרס העיתונאי המצטיין ניתן לניסים קינן ברשת ב'

22/11/2018
ניסים קינן. צילום: דודי כהן
ניסים קינן. צילום: דודי כהן

במסגרת כנס איגוד דוברי הרשויות המקומיות בישראל בנתניה, הוענק היום  (חמישי) פרס העיתונאי המצטיין לשנת 2018 לניסים קינן כתב ומגיש כאן תאגיד השידור הישראלי ומגיש התוכנית "כאן דרום" בכאן רשת ב'.

 

בנימוקי חבר השופטים, בראשותו של רון בן ישי, נכתב בין השאר: ניסים משמש ככתב כאן חדשות בבאר-שבע, תפקיד שמילא קודם לכן במסגרת רשות השידור.

 

ניסים גדל בבית-שמש, את שירותו הצבאי עשה בסיירת "שקד". הוא בוגר לימודי מדעי המדינה ותקשורת באוניברסיטת תל-אביב, סגן-אלוף במילואים ובוגר חוגים בביה"ס לאמנות 'בצלאל'. תחביבו הוא ציור. קינן, העוסק בעיתונות משנת , 1973זכה בשנת 2008 בפרס 'קול ישראל' ע"ש אילן רועה ז"ל ושנה לאחר מכן זכה ב'פרס ירושלים' על דיווח הוגן ומאוזן.

קולו של נסים קינן מלווה אותנו זה שנים רבות. ביום ובלילה, בחורף ובקיץ, בתקופות של רגיעה ובימי מלחמה - הוא מביא למאזיני הרדיו תמונה עדכנית ומדויקת של הנעשה באזור הדרום. אלא שנסים איננו רק כתב חדשות זריז, מיומן ואמין. תכנית הרדיו "כאן דרום" שאותה הוא עורך ומגיש בקביעות ובאדיקות, מביאה לכל תושבי המדינה את ניחוח הדרום והנגב, את הקסם ובעיקר - את רחשי הלב של תושבי מטרופולין הדרום.

 

על עבודה עיתונאית חרוצה, מסורה ואמינה, הנמשכת לאורך השנים, ראוי נסים קינן לפרס לשנת 2018.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד