הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טמבור בשיתוף פעולה עם בית הספר סקולה בפרויקט ההתנדבות עיצובי

9/07/2019
עמנואל וולמר, ניבה יחיאב, קוזמה סטפן. צילום: סיון
עמנואל וולמר, ניבה יחיאב, קוזמה סטפן. צילום: סיון

הספר "חדר משלהם" מציג 62 חדרים ובתים שעוצבו בהתנדבות מלאה כחלק מפרויקט גמר של בוגרות ובוגרי 'סקולה', בית הספר להום-סטיילינג של מירי בלבול, שחרט על דיגלו את החיבור בין עיצוב לקהילה ולחברה.

 

טמבור, בניצוחה של מנהלת תחום האדריכלים ועיצוב ניבה יחיאב, היו אחד השותפים הדומיננטיים בפרוייקטים הללו – בתרומה של אלפי ליטרים של צבע ושל כל אביזרי הצביעה לצביעת החדרים.

 

בין הפרויקטים:  חדרים לחיילות וחיילים בודדים, נוער בסיכון, משפחתונים לילדים שהוצאו מבתיהם בצו בית משפט, הוסטלים, משפחות במצוקה, בתים לנשים שיצאו ממעגל הזנות והסמים, חדרים של לוחמי אש  ועוד ועוד.

 

הספר ממומן על ידי משתתפות הפרוייקטים ובתמיכה של טמבור, וההכנסות מיועדת למימון פרוייקטים עתידיים למען הקהילה במסגרת הקורסים בסקולה בשווי מוערך של מאות אלפי ₪.

 

להרצאות אורח באירוע הגיע במיוחד המעצבים הבינלאומיים,   MANUEL VOLMAR ממרוקו, הבעלים של סטודיו ״ARBORESCENCE״ מעצב רב תחומי שמעצב בין היתר לבית המלוכה המרוקני ומציג בימים אלה בתערוכה בסן פרנסיסקו . והמעצב COSMA STEPHAN ממילאנו, הבעלים של סטודיו “ECLETTICO” המתמחה בעיצוב פוסט מודרני בדגש על תנועות העיצוב האיטלקיותALCHIMIS ו MEMPHIS .

 

צילום: סיון פרג'

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד