הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Fiverr הודיעה על השקת קטגוריית יחסי ציבור

6/11/2019

יחסי ציבור הם אלמנט בסיסי בבניית מותג עסקי וניהול תדמית, אך איתור אנשי יחסי ציבור נכונים עלול להיות מורכב ולקחת זמן. עם פתיחת קטגוריה ייעודית ליח"צ, Fiverr מאפשרת לעסקים מכל רחבי העולם לשתף פעולה עם כישרונות יח"צ מהשורה הראשונה.

 

·         קטגוריית יחסי הציבור של Fiverr מציעה לעסקים חיבור לאנשי יח"צ מן השורה הראשונה שמספקים שירות ברמה גבוהה למען עמידה בצרכי התקשורת של העסק.

·         עכשיו יוכלו בעלי עסקים לקבל גישה לאנשי יח"צ מכל העולם, באופן ישיר, מהיר וזול – ולאפשר להם להישאר ממוקדים באספקטים אחרים של העסק.

·         אנשי יח"צ שעובדים כפרילאנסרים והסתמכו בעבר על המלצות והפניות מתוך רשת הלקוחות הקיימת שלהם לא יצטרכו יותר להילחם או להתחרות על מכרזים ופרויקטים, קטגוריית יחסי הציבור של Fiverr תביא את העבודה ישירות אליהם ותעזור להם להרחיב את מאגר הלקוחות שלהם ולהגביר את הביקוש עבור השירות שלהם.

 

Fiverr Pro מציעה שירותים מקצועיים ויוקרתיים בזירת המסחר הגלובאלית. המשלבת בין הפשטות והיעילות של זירת המסחר, המאפשרת 'הזמנה בלחיצת כפתור', לבין בחירה ידנית של פרילנסרים מקצועיים מהתחום על מנת לענות על הצרכים של קהילת היזמים והעסקים הקטנים.

 

Fiverr ממשיכה להגדיל את קטלוג השירותים ולאחרונה השיקה חנות תעשייה המיועדת לאדריכלים, מעצבי פנים, אדריכלי נוף ואנשי מקצוע מענף הנדל״ן ומענף הבנייה. זוהי חנות התעשייה השלישית שהחברה משיקה, לצד החנויות הייעודיות לתעשיות הגיימינג והאי-קומרס.


כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד