הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

דומינו'ס פיצה תשיק את הפסטו פיצה בסניף שיוקם בכפר המוזיקה קוקה-קולה

10/07/2005

"דומינו'ס פיצה" תפתח סניף ארעי, ללא משלוחים ב"כפר המוזיקה קוקה-קולה בניצנים, שיתקיים השנה בין התאריכים 11-22.07.05. זו הפעם הראשונה ש"דומינו'ס פיצה" פותחת סניף (כשר) באירוע הגדול של הקיץ, לאחר שנים רבות של שיתוף פעולה צמוד עם "קוקה-קולה" בארץ ובעולם.

 

הסניף של "דומינו'ס פיצה" במתחם הכפר, שיכלול מאפייה ניידת עם מספר תנורים וכ- 10 עובדים אשר ישרתו את באי כפר המוזיקה ותייצר את הפיצות לעיני הלקוחות. במסגרת כפר המוזיקה תשיק "דומינו'ס פיצה" באופן רשמי את הפיצה החדשה לקיץ 2005 ה"פסטו פיצה", שבבסיסה בצק מועשר בתערובת פסטו ועשבי תיבול.

 

אסף גרינברג, מנכ"ל דומינו'ס פיצה ישראל: "סניף הרשת שייפתח ב"כפר המוזיקה קוקה-קולה" יהיה כשר ויפנה לכל קהל הלקוחות שיגיעו לאירוע. מותג "דומינו'ס פיצה"  ו"כפר המוזיקה קוקה-קולה" פונים לקהל צעיר ותוסס שאוהב את החיים הטובים. במהלך אירועי כפר המוזיקה קוקה-קולה אנו צופים למכור לא פחות מ- 30,000  מנות פיצה".

 

השנה צופים כי יבקרו בכפר המוזיקה קוקה-קולה כ-100 אלף מבקרים, וב"דומינו'ס פיצה" מעריכים כי רבים מהמבקרים יבקרו בסניף הייעודי. במסגרת ההופעות בכפר המוזיקה יופיעו אמנים רבים ובהם: היהודים, נינט טייב, עברי לידר, משינה אביב גפן ועוד.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד