הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

טרה משיקה לראשונה סדרה משקאות חלב חדשה בטעמי גלידה ייחודיים

7/08/2005

מחלבת טרה משיקה לראשונה סדרת משקאות חדשה בטעמי גלידה ייחודיים עם מירקם קרמי גלידתי, עיצוב משקאות החלב מהווה פריצת דרך בתחום עיצוב אריזות משקאות החלב, המטרה היא השגת אריזות בעלות נראות חזקה עם ערכים של פינוק, עונג וטעם איכותי.

 

במקביל להשקה, מבצעת טרה מהלך  של כינוס מותגים בתחום  משקאות החלב – מורידה את המותגים ג'ננה וטרה קידס ומכנסת אותם תחת המותג טרה. כפועל יוצא מכך עברו משקאות החלב של טרה לשם ג'נרי שיופיע על האריזות על בסיס הטעם – שוקו, בננה אייס קפה ועוד... כמו כן, מציגה טרה עיצובים חדשים למשקאות החלב עם השקת אריזות חדשות אשר מחדדים את תחושת הטעם ואת הנראות בכלל. 

 

המוצרים ישווקו באריזות חצי ליטר וליטר בקרטון. במסגרת המהלך ישווקו המוצרים בנקודות נבחרות בשוק ה"קר" (קיוסקים, פיצוציות) כחלק מבחינת ההזדמנויות והביקושים בנקודות אלה.

 

טרה מובילה בימים אלה מהלך ראשוני וניסיוני לשילוב הפצת משקאות קרם החלב בשיתוף פעולה עם מערך ההפצה של קוקה-קולה והצגתם בשוק הקר ובפיצוציות.

 

השקת סדרת משקאות קרם חלב בטעמי גלידה הייחודית לטרה - ונילטה ומוקלטה -  תלווה בפעילות קד"מ ודיול באמצעות חברת כפיים.  במסגרת זו, בכוונת טרה להפעיל צוות דיילים ודיילות על גלגלים - רולרבליידס, אופניים, תלת-אופן וכו',   שיערכו הטעמות בימי שישי הקרובים בחופי הים, במרכזי בילוי ובנקודות מכירה מרכזיות בתל אביב, חיפה, הרצליה, שפיים, בת-ים, ראשל"צ ועוד. 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד