הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אות הוקרה מאמריקן אקספרס העולמית לבנק הפועלים

12/03/2013

באירוע חגיגי שהתקיים בסוף השבוע לרגל הגעתו של  קן צ'נולט, יו"ר ונשיא אמריקן אקספרס העולמית, הוענק אות הוקרה להנהלת בנק הפועלים על ייזום "יום העסקים הקטנים" בישראל.

 

צ'נולט שהעניק את האות ליאיר סרוסי יו"ר בנק הפועלים ולציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים, ציין: "לכבוד הוא לי להעניק לכם, בנק הפועלים, את אות ההוקרה על השקת יוזמת "יום העסקים הקטנים" בישראל. כפי שבוודאי ידוע לכם, תחום העסקים הקטנים קרוב לליבי ואנו משקיעים רבות בטיפוח והעצמת מגזר זה. בעיקר בתקופות של משבר כלכלי, סקטור העסקים הקטנים הינו מאיץ הצמיחה הגדול ביותר בכל משק ומדינה. ברצוני לציין כי עודדנו 100 מיליון אמריקאים לבצע את רכישותיהם ביום זה, בעסקים קטנים. המהלכים שביצעתם העמיקו את המודעות לסקטור העסקים הקטנים גם בישראל ולחשיבותם במרקם של הכלכלה המקומית. אני תקווה שהיוזמה תהפוך למסורת מקומית מדי שנה, ושפועלים אקספרס בישראל תמשיך להיות חלק בלתי נפרד מהיוזמה. "

 

ציון קינן מנכ"ל בנק הפועלים אמר: "בישראל, כמו בארה"ב, העסקים הקטנים מהווים את עמוד השדרה של המשק, וצמיחתם מהווה מרכיב חשוב ביותר בצמיחת המשק כולו. 'יום העסקים הקטנים' שנערך השנה לראשונה בישראל, ביוזמת בנק הפועלים, היה הצלחה גדולה, והגביר את מודעות הציבור לחשיבותו של סקטור זה. בכוונתנו להמשיך מסורת זו גם בשנים הבאות, ולסייע לעסקים קטנים בכל צורה אפשרית".

 

יו"ר קבוצת ישראכרט ואמריקן אקספרס, אירית איזקסון, אמרה:

"ביקורו בישראל של יו"ר ונשיא אמריקן אקספרס העולמית, משקף את מערכת היחסים המיוחדת ושיתוף הפעולה הפורה המתקיימים זה שנים רבות בין "ישראכרט", חברת כרטיסי האשראי הראשונה והמובילה בישראל, לבין "אמריקן אקספרס", אחד המותגים הידועים והמכובדים ביותר בענף כרטיסי האשראי בעולם. בפגישתי עם קן, לפני שלוש שנים, הוא הבטיח שיבקר בישראל, ועכשיו קיים הבטחה זו. זהו ביקור חשוב ביותר, של אחד המנהלים הבולטים בארה"ב, המסמל את הקשר ההדוק בין ארה"ב וישראל בכלל, ובתחום הכלכלי והפיננסי בפרט. 'ישראכרט', יחד עם בנק הפועלים, למדה הרבה מניסיונה של 'אמריקן אקספרס", הפועלת כבר שנים לטיפוח עסקים קטנים, וגם היא שמה דגש על חיזוק העסקים הקטנים והבינוניים, ששגשוגם וצמיחתם חיוניים לצמיחת המשק הישראלי כולו".

 

דב קוטלר, מנכ"ל ישראכרט ואמריקן אקספרס, אירית בטאט, סמנכ"לית שיווק אמריקן אקספרס: "החיבור לתחום העסקים הקטנים מהווה נדבך חשוב בפעילות שלנו ומתחבר לאג'נדה הבינלאומית של אמריקן אקספרס הפועלת במסגרת Small Business Saturday לקידום בעלי עסקים קטנים ובינוניים. יש לנו העונג ללמוד מהניסיון של אמריקן אקספרס העולמית הפועלת מזה מספר שנים בתחום להעלאת המודעות לחשיבותם של עסקים קטנים."

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד