הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

רשת קפה ג'ו משיקה פעילות ייחודית לרגל חג פסח

17/03/2013

לרגל חג הפסח רשת קפה ג'ו משיקה  פעילות ייחודית: "אפיקוג'ו". במסגרת הפעילות, רשת קפה ג'ו תפתיע את לקוחותיה ותעניק להם כמתנת אפיקומן כרטיסים למשחקי הליגה של מכבי אלקטרה ת"א.  

הפעילות תתקיים בסגנון חפש את האפיקומן, כאשר  יסתתרו מאות כרטיסים למשחקי הליגה של מכבי אלקטרה תל אביב מתחת לכיסאות בסניפי הרשת ברחבי הארץ. הלקוחות שימצאו את הכרטיסים יוזמנו לאחד ממשחקי מכבי אלקטרה תל אביב בחודשים אפריל- מאי.

 

בנוסף, תתקיים פעילות ייחודית גם בדף הפייסבוק, עשרות הגולשים הראשונים שיגיעו לסניף של רשת קפה ג'ו עם צעיף של מכבי אלקטרה תל אביב ויעלו את התמונה לפייסבוק יקבלו במתנה כרטיסים של מכבי אלקטרה תל אביב למשחקי הליגה.

 

עדי וגמן, סמנכ"לית שיווק ופיתוח עסקי של קפה ג'ו: "אנו פועלים כל העת במטרה להעניק ללקוחות שלנו חוויה של כיף והנאה. באמצעות שיתוף הפעולה האסטרטגי עם מכבי אלקטרה ת"א אנו ממשיכים להפתיע ולפנק את הלקוחות שלנו לקראת חג הפסח. פעילות אפיקוג'ו בסניפי הרשת ברחבי הארץ ובפייסבוק הינה חלק משורות מהלכים ופעילויות שאנו מתכננים במהלך השנה הקרובה".

 

פעילות אפיקוג'ו מתקיימת במסגרת שיתוף הסכם חסות של רשת קפה ג'ו עם מכבי אלקטרה ת"א לעונת המשחקים של 2012/13 בשווי של כחצי מליון ₪ הכוללת השתתפות של שחקני הקבוצה באירועים ופעילויות מרכזיות של רשת קפה ג'ו במהלך העונה.

 

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד