הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

פיטנס משיק תוכנית הטבות חדשה

19/06/2013
פיטנס משיק תוכנית הטבות חדשה (הגדל)

מותג דגני הבוקר לנשים, פיטנס, משיק תוכנית הטבות חדשה - Fitness Care. במסגרת התוכנית תציע פיטנס מידי חודשיים הטבה חדשה לנשים ללא תשלום. כל אשה שתקנה 2 קופסאות פיטנס, תוכל לזכות במתנה דרך עמוד הפייסבוק של המותג. 

 

דפנה ברנר, מנהלת שיווק דגני בוקר נסטלה: "חשבנו על הקמת תוכנית הטבות כדי לתת לנשים שכל כך עסוקות במטלות היום יום, לקחת רגע של פינוק ולהשקיע בעצמן. כדי שהתוכנית לא תהפוך למטלה נוספת בסדר היום העמוס דאגנו שקבלת ההטבה תהיה פשוטה ביותר ומיידית. אנחנו מקוות שהנשים ייהנו מהתוכנית ובעיקר יגלו שכלום לא קורה אם אנחנו משקיעות רגע בעצמנו."

 

עם הוכחת קנייה ניתן יהיה ליהנות מהטבה הרלבנטית לחודש- יום פעילות חווייתית בהולמס פלייס הכולל גם פגישה אישית עם מאמן כושר אישי, חוג לבחירה, ושימוש במתקני הסניף. 100 ₪ לרכישת חזיות פמינה בסניפי המשביר, קרם ידיים בשני ריחות מעולים לבחירה בסניפי ללין, ושעת ייעוץ עם תזונאית. התוכנית תמשך שמונה חודשים.

 

 איך משתתפים? קונים שתי אריזות של דגני הבוקר פיטנס, מקלידים את הקוד שמופיע בתוך (בצד הפנימי) אריזה, בדף הפייסבוק החדש של פיטנס, וזוכים ללא הגרלה בהטבה איכותית אחת לחודשיים. Fitness Care Facebook

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד