הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

TCS זכתה בפרס "מותג הייעוץ בעל הביצועים הטובים ביותר" באירופה

30/06/2013

חברת שירותי ה- IT הגלובלית TCS (Tata Consultancy Services) נבחרה כ"מותג הייעוץ בעל הביצועים הטובים ביותר" במסגרת פרסי MPF למצוינות בניהול, אשר נערכים בשיתוף Harvard Business Review. פרסי MPF אשר מחולקים בלונדון לחברות מצטיינות מאז שנת 2002 (נקראו בעבר פרסי המובילות האירופאים), מכירים בחברות מקצועניות המנוהלות בצורה הטובה ביותר בעולם. TCS  גברה על חברות שירותי IT  כמו: Accenture, IBM והזוכה של השנה החולפת - Mckinsey & Co.

 

הפרס ל- TCS ניתן בקטגוריית ה"מובילות" עבור צמיחה יוצאת דופן בערך וחוזק מותג החברה. זו הפעם הראשונה בה חברה המגיעה משווקים מתפתחים זוכה בפרס יוקרתי זה, ועוקפת חמישה מועמדים סופיים אחרים מתעשיית הייעוץ והטכונלוגיה.

 

השופטים – פאנל של 45 יועצים ומומחי ניהול בינלאומיים מובילים מבריטניה, אירופה, ארצות הברית ואוסטרליה – בוחנים הצלחה מסחרית ומובילות, חדשנות, שיפור מתמשך בביצועים, ועבודת צוות בקרב ההנהלה.

 

לאחרונה קבעה חברת דירוג המותגים הבינלאומית Brand Finance, כי TCS  השיגה גידול של יותר ממיליארד דולר בערך המותג. ההערכה של Brand Finance גם מאשרת כי TCS שיפרה את חוזק המותג שלה וכעת משתייכת למועדון הבכיר של התעשיה, הכולל שלושה מותגי שירותי IT עם דירוג AA+.

 

המותג של TCS מוערך ב- 5,247 מיליון דולר ב- 2013, גידול מ- 4,068 מיליון דולר ב- 2012 אשר ממצב את החברה כאחת מה"Big Four" בשירותי IT.

 

איל מוסקל, מנהל פעילות  TCS ישראל, אמר: "TCS  צומחת במהירות מדהימה ומתברגת בצמרת העולמית של חברות ה- IT. ערכי המותג שהחברה מביאה עימה: מחויבות לדליברי, גלובליות, חדשנות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, מסייעים להפוך אותה למובילה עולמית ברחבי העולם. אלו הן רק חלק מן הסיבות ש- 98% מן הלקוחות של TCS הם לקוחות חוזרים".

 

מוסקל ציין כי על פי חברת המחקר STKI,  החברה הולכת ומתברגת בין ספקיות שירותי ה- IT  המובילות בשוק הישראלי.

 

ריצ'ארד צ'אפלין, מייסד ומנכ"ל MPF אמר: "הגידול המרשים של TCS בחוזק המותג וכן בערכו, היה מרכיב מפתח בזכיה בקטגוריה התחרותית הזו. רשימת הגמר כללה חברות שירותי IT גדולות אחרות כגון Accenture ו- IBM, והזוכה של השנה החולפת Mckinsey & Co. הפרס ש- TCS ראויה לו מאוד מסמן את הפעם הראשונה ב- 11 שנים בה חברה המגיעה משוק מתפתח הוכרה כמובילה באחת מקטגוריות הפרס שלנו".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד