הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

Diet Coke ורשת "ארומה ישראל" יוצאים בשיתוף פעולה

9/07/2013

Diet Coke ורשת "ארומה ישראל" יוצאים בשיתוף פעולה, במסגרתו יקיימו את מסע ההופעות EXTRAORDINARY summer tour  ברשת ארומה ישראל.

 

לקוחות אשר יזמינו Diet Coke בארומה יזכו בכרטיסים להופעה אינטימית של "גיא ויהל מארחים את יובל דיין". ההופעות יתקיימו בסניפי "ארומה" ברחבי הארץ במהלך החודשים יולי-אוגוסט.

 

גיא ויהל, צמד זמרים-יוצרים, הוציאו בחודש שעבר את האלבום החדש שלהם שכולל שירים שכבר הפכו ללהיטים, דוגמת "רצים באוויר", "תראי אני אוהב" ו- "להציל אותי". במסגרת ההופעות ישירו הצמד את מיטב השירים מהדיסק החדש, בהשתתפותה של הזמרת יובל דיין.


איך זוכים בכרטיס להופעה?

w       מזמינים בקבוק Diet Coke ברשת "ארומה", מקבלים גלויה עם הסבר על הזכייה.סורקים את הקוד שבגלויה, ומקבלים קישור מיידי למיני סייט Diet Coke: http://bit.ly/12aqhud

w        

w       במיני סייט, ניתן יהיה לקבל מידע על ההופעות, המיקום וכמובן להזמין מקום להופעה הקרובה על בסיס מקום פנוי.

יצחק סער, מנהל שיווק: "פעילות הקיץ, מהווה המשך טבעי לפעילות המותג בשנה האחרונה. אנו נציע ללקוחותינו  חוויה יוצאת דופן -הופעה ייחודית, ראשונה מסוגה ".

 

EXTRAORDINARY summer TOUR, כולל 5 הופעות, ב- 5 סניפים שונים ברחבי הארץ. המופעים יתקיימו החל מהשעה 21:00, ומיועדים ללקוחות  Diet Coke בלבד. אורך ההופעה – כשעה. ההרשמה פתוחה לכולם, אך כל הקודם זוכה.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד