הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

קלאב מד פותחת מועדון חדש בישראל

29/07/2013
קלאב מד פותחת מועדון חדש בישראל (הגדל)

בסוף השבוע האחרון, הגיע לישראל נשיא ויו"ר קלאב מד העולמית, הנרי ג'סקר דאסטן והכריז על כך שרשת קלאב מד מעוניינת בפתיחת מועדון חדש בישראל ובמיקום ייחודי: "המטרה של קלאב מד בעולם, היא למצוא יעדים מרהיבים חדשים ברחבי העולם, ליצור יעדי תיירות אגדיים חדשים ולשמח את האורחים שלנו בדרכים שלא חוו מעולם"

"קלאב מד עברה שינוי משמעותי בעשר השנים האחרונות והתאימה עצמה לתמורות ולפיתוחים העולמיים. בהתאם לכך, קלאב מד שדרגה את המתקנים והמועדונים שלה לרמה יוקרתית מהמעלה הראשונה, תוך כדי שמירה על הערכים של קלאב מד. בתקופה זו קלאב מד השקיעה כ1.5 מיליארד דולרים כדי להגיע לרמת הפיתוח שחשנו שאנו חייבים להשיג במועדוני הנופש שלנו ולמען האורחים שלנו. בהתאם לחשיבה זאת, היינו צריכים לסגור 65 מועדוני קלאב מד באירופה, אמריקה ובאוסטרליה, מאחר ולמועדונים אלה לא היה את הנתונים הפיזיים כדי להתאים לרמת היוקרה שאנו קוראים לה "יוצאת מהכלל".

תהליך זה מגיע כיום כמעט לסיומו, כיום שני שלישים מהמועדונים שלנו הגיעו לדרגת נוחות זו (כידוע, אנו מסמנים זאת באמצעות קלשונים ולא כוכבים), ניתן גם לקרוא לה יוקרה, שאליה רצינו לשאוף. כשהתחלנו את התהליך, רק רבע מהמועדונים שלנו היו ברמה זו. כעת לקראת סיום התהליך, בקרוב נגיע ל 75% מכלל המועדונים שלנו לדרגת יוקרה זו.

כיום, אנו בשלב השני של תהליך ארוך זה, מטרתנו העיקרית היא להגביר את הבולטות ומנהיגות הבינלאומית שלנו, כפי שקורה כבר במספר מדינות באירופה וכך להגביר באופן משמעותי את מספר האורחים שלנו ממדינות מגוונות ברחבי העולם. יחד עם זאת, אנו שואפים לקדם מדינות שמיתגנו כחשובות לרשת.

ישראל הינה יעד חשוב ביותר לרשת קלאב מד בגלל שתי סיבות עיקריות: הראשונה היא, שלישראל שמור מקום חשוב בליבנו כיום כפי שגם גם הייתה עבור המייסדים היהודים של קלאב מד.

שנית, ישראל היא מדינת דגל תיירותית עבור קלאב מד, אנו פועלים בישראל החל משנות ה60 ובנוסף אנו מרגישים שקהל לקוחותינו מישראל הוא גדול וחשוב. לדוגמא, חצי מהטסים לחופשות סקי מישראל, טסים למועדוני קלאב מד בלבד. אנו מעוניינים להגביר כמות זו של טיסות וגם להעניק להם תנאי הגעה ותיירות נוחים יותר, למשל הוספת טיסות ישירות ליעדים חדשים וכדומה.

החלטתנו להקים קלאב מד חדש בישראל הגיעה מתוך המטרה להעניק ללקוחותינו הישראלים ליהנות מהיוקרה כפי שהרשת מציעה ברחבי העולם וגם כדי להעניק לכל 1.3 מיליון לקוחותינו הבינלאומיים את האפשרות להגיע באמצעות קלאב מד לישראל וליהנות ממוקדי התיירות המיוחדים לה.

אחת ממטרות ביקורי היום היא לבחון מיקומים אפשריים  עבור החלטה זו. בהתאם לכך, קלאב מד מחפשת יעד שיעמוד בקריטריונים הבאים:

1. מועדון הקלאב מד ישראל החדש חייב לעמוד ברמת היוקרה החדשה שהציבה לעצמה קלאב מד, הן ברמת המתקנים, השטחים הציבוריים והמיקום, כולם צריכים להיות יוצאים מהכלל.

2. במיקום שיעניק מרחב מספק להקמת המועדון. כמובן, שיחד עם זאת, בהתאם לפילוסופיה של המייסדים שלנו, אנו עושים זאת תוך התחשבות בתנאי השטח והאקולוגיה כדי להגן על הסביבה.

3.  אנו מעוניינים במיקום בו נוכל לפתוח את המועדון במשך כל או רוב השנה מבחינה אקלימית. זאת בעקבות העובדה שרק מועדון שכזה יוכל להצדיק את ההשקעה הכלכלית העתידית של הרשת במועדון החדש.

4. לקלאב מד חשוב שהמועדון החדש ישכון לצד הים, לכן אנו נתמקד באזור השרון שנע בין צפון תל אביב עד חיפה.

לא נוכל כעת לתת עדיין נתוני עלות השקעה עתידית, אך ניתן להגיד שעלות הקמה בסיסית של מלון ברמה הגבוהה של קלאב מד מתחילה בכ65 מיליון דולרים".

זאב דהן, מנכ"ל קלאב מד ישראל הוסיף וסיפר על יעד חדש של קלאב מד,  "רשת קלאב מד משיקה קלאב מד מרהיב וחדש ב'גווילין' סין. על מנת לשווק את היעד החדש, קלאב מד יצרה קונספט תיירות חדש שנקרא  "CITY STOP". קונספט זה מציע ללקוחות את כל החבילה של הקלאב מד יחד עם שהות ביעד מעניין נוסף, לכמה ימים נוספים, למשל בסין נציע לשהות בהונג קונג מספר ימים וליהנות גם ממנה. גם בימים אלו קלאב מד תדאג לכל הסידורים והפרטים הקטנים של הנסיעה".

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד