הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

LateBet הזוכה במקום הראשון בתחרות ה-Battle Hack של PayPal בארץ

29/07/2013

האפליקציה הישראלית LateBet, הפותרת את בעיית האיחורים לפגישות בין חברים, היא הזוכה במקום הראשון בתחרות ה-Battle Hack של PayPal בתל אביב שהתקיימה בסוף השבוע האחרון.  מפתחי האפליקציה -  דני לשם, אלון  יואב עמית, מאיה מרום ויניב בן זקן - יטוסו לגמר התחרות העולמית בסן חוזה שבקליפורניה, שם יתחרו נגד הזוכים מהערים ברלין, ניו יורק, סיאטל, מיאמי, מוסקבה, אוסטין, לונדון, וושינגטון, וברצלונה, על הפרס הראשון בסך 100,000$!

האפליקציה LateBet נועדה לפתור את הבעיה המוכרת לכולנו של איחורים לפגישות בין חברים: הפגישה נקבעת באמצעות הפייסבוק, מועלית לאפליקציה וברגע שמגיע החבר הראשון למפגש, מונה הזמן מתחיל לפעול. איחרת לפגישה? צברת קנס על כל דקת איחור, שישולם למקדימים באמצעות PayPal.

מפתחי האפליקציה סיפרו במהלך התחרות כי הם סבלו מהאיחורים החוזרים של חבריהם לפגישות, ולכן הגו את הרעיון לפתח אפליקציה של קנס למאחרים ופרס למקדימים.

במקום השני בתחרות התל אביבית זכתה אפליקציית Appstral, באמצעותה ניתן לראות מה קורה בברים ומקומות בילוי LIVE באמצעות וידאו, לשאול שאלות בנוגע למקומות השונים ולקבל מידע ותשובות מיידית. במקום השלישי זכתה אפליקציית TipGigs, המאפשרת לתת טיפ לאמני רחוב באמצעות האייפון ולהמליץ עליהם לחברים.

אחרי 24 שעות רצופות של תכנון ותכנות, כמעט ללא שינה, עשרות כוסות אספרסו, בירות, פיצות, המבורגרים ואפילו מסאז'ים חינם שהוענקו על ידי מטפלים מוסמכים, הציגו יותר מ-200 (!) מפתחי האפליקציות הישראליים והזרים שהגיעו ל-BattleHack של PayPal בתל אביב,  26 אפליקציות חדשות: אפליקציה המאפשרת לכבדי שמיעה ללכת לפגישות ולקבל תרגום ישיר לשפת הסימנים של הנאמר בה;  אפליקציית iHome המאפשרת למחפשי דירות לתת משוב על דירות שוות יותר ופחות בעיר, ולרכז את כל המידע באופן נוח במקום אחד; אפליקציית EcoPack המאפשרת לרוכבי אופניים לבצע שליחויות עבור עסקים בזמנם הפנוי וכך גם לעשות ספורט וגם להרוויח כסף; אפליקציית Trash Heroes, באמצעותה ניתן לדווח על מוקדי לכלוך בעיר ולנקות אותם תמורת תשלום, ועוד רבות וטובות. באפליקציות שפותחו בלטו במיוחד נושאי התרומה לקהילה, המודעות הסביבתית והחברתית ו-Crowd sourcing מסוגים שונים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד