חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת סינמה סיטי בשיתוף פעולה עם עמותת צלול לשמירה על הים

רשת בתי הקולנוע "סינמה סיטי" נרתמת לשמירה על הים, החופים והנחלים בישראל בשיתוף פעולה עם עמותת "צלול". במסגרת שיתוף הפעולה יוקרנו סרטוני "עובדה צלולה" כקדימונים לסרטים שיוקרנו באולמות החברה.

 

הסרטונים, שהופקו ע"י העמותה, כוללים מסרי העשרה חשובים למען שמירה והגנה על הסביבה הימית, מהם יוכל ליהנות ציבור המבקרים בבתי הקולנוע במהלך חופשת הקיץ והחגים.

 

מטרת שיתוף הפעולה היא הגברת המודעות הציבורית לצורך בשמירה והגנה על אחד ממשאבי הטבע החשובים בישראל- הים וסביבתו, והוא מסייע ל"צלול"  בהגעה לקהל הרחב ובגיוסו לטובת השמירה על הים, הנחלים והחופים.  

 

בין העובדות שיוקרנו בסינמה סיטי: "עובדה צלולה: כמאה אלף בעלי חיים ימיים מתים מידי שנה מבליעת שקיות ופקקי פלסטיק המושארים על החופים ונסחפים לים".

 

מאיה יעקבס, מנכ"ל עמותת צלול: "אנו מודים לסינמה סיטי על תרומתו הייחודית ועל מתן הבמה לנושא החשוב של שמירת הים והחופים בישראל. חשוב לנו שאנשים ילמדו על הים ויידעו מה ההשלכות של האשפה שהם משאירים אחריהם על בחופים, מהו משך השנים שלוקח לכל שקית ובקבוק פלסטיק להתכלות בים והמספר הגבוה של בעלי חיים שמתים כתוצאה מהזיהום. אנו מקווים ששיתוף הפעולה יימשך ויורחב".

 

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד