הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

גרייט שייפ מכוונת לבטן הרכה

27/08/2013
גרייט שייפ מכוונת לבטן הרכה (הגדל)

החגים עוד רגע פה, וזה הזמן להתחיל להתאמן כדי לשמור על הגזרה. רשת מועדוני הכושר GREAT SHAPE, עולה בימים אלו בקמפיין פיצות חדשני ומקורי, עם הסלוגן "אכלתם? מעולה. עכשיו בואו להוריד את הקלוריות ולהתאמן". 

הקמפיין אשר יעלה באמצעות משרד הפרסום KDA , בעלות השקעה של כ-150,000 ₪, יתמקד במדיה חדשנית מסוגה בארץ, אריזת פיצה משפחתית שתגיע עד לבית הלקוח ועל גביה תופיע הטבה מיוחדת, שמטרתה לעודד חזרה לכושר: מנוי ל-3 חודשים, ללא התחייבות, במחיר של 250 ₪ לחודש. המבצע בתוקף עד ה-30 בספטמבר 2013. 

הקמפיין יעלה ב  4 אזורים– תל אביב, רחובות, כפר סבא ורעננה. זו פעם ראשונה שרשת פיצה בוחרת למתג את אריזות הפיצה שלה עם חברה מסחרית, במטרה משותפת לעודד אנשים לשמור על אורח חיים בריא. 

הקמפיין החדשני מגיע מארה"ב, מדובר במדיה ייחודית וממוקדת, המאפשרת להגיע הכי קרוב אל הנקודה שבה הלקוח הפוטנציאלי חושב לעצמו 'שהוא צריך להתחיל לעשות כושר'.

הזמנת הפיצה הינה באמצעות 1400 נקודות מכירה, של פיצריות שכונתיות בכל רחבי הארץ, שנבחרו ע"פ פיזור רלוונטי וממוקד לסניפי הרשת, בטווח של 3 ק"מ מהמועדונים, בכדי להעביר את המסר ללקוחות הפוטנציאלים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד