הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

סטודנטים משנקר עצבו ילו בוטס של טימברלנד

23/12/2013

בימים אלו חוגג מותג האופנה הבינלאומי טימברלנד  40 שנה למגפי ה-  Yellow Boots  האייקוניות.  כחלק מהחגיגות, חבר המותג למחלקת עיצוב האופנה במכללת שנקר במטרה ליצור שיתוף פעולה אומנותי אשר במסגרתו יעצבו  מחדש כ-32 זוגות של מגפי הטימברלנד האייקוניות.

 

סיפורם של המגפיים מתחיל אי שם בשנות ה -20  בבוסטון כאשר נתן שוורץ (כן הוא יהודי... )מייסד טימברלנד, התחיל לייצר נעליים במפעל מקומי. הוא עשה זאת לא פחות מ - 30 שנה עד אשר היה בבעלותו מפעל קטן לייצור נעליים. חלומו היה לייצר מגפיים עמידים בפני חדירת מים, דבר שלא היה קיים עד אז.  את מגפי ה- Yellow Bootsהציג לראשונה בשנת 1973, ואילו בשנת 1979 הכריז עליהן לראשונה לאחר בדיקות וניסויים רבים כמגפיים חסינות למים.

 

ה Yellow Boots-  של מותג האופנה הבינלאומי טימברלנד  אמנם החלו את דרכן כנעלי עבודה בארה"ב, אך עם השנים הפכו לטרנד עולמי ולסימן היכר של אותנטיות ונאמנות למי שאתה בכך שתמיד יוצרו בעיצוב המקורי, הנוח והמתאים לעבודת שטח להם הם יועדו מלכתחילה.

 

ראפרים, זמרי היפ הופ מעצבי אופנה וסטייליסטים ברחבי העולם אימצו את נעלי העבודה בזכות מה שהן מסמלות והפכו אותן לסמל מובהק לאופנתיות ושיקיות.  המגפיים הפכו כה פופולאריות שכיום קיימות רשימות המתנה לרכישתן בחנויות בארץ ובעולם... כיום ניתן למצוא את המגפיים האייקוניות במספר רחב של צבעים בהם חום כהה, כחול, בורדו, ורוד ולבן, ובמבחר דגמים דוגמת מגפי   Yellow Bootsבעלות עקבי רוקי, מגפיים בשילובי פרווה ועוד...

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד