הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

מותג האופנה רנואר בשת"פ עם אתר וואלה לקראת התצוגה לקיץ 2014

26/01/2014

אתר וואלה! בשיתוף פעולה עם מותג האופנה רנואר, מזמין את גולשי האתר לצפות בתצוגת האופנה לאביב קיץ 2014 בשידור חי ולהרגיש "כמו בשורה הראשונה".

 

את התצוגה תפתח הדוגמנית והפרזנטורית אור גרוסמן ולצידה יצעדו 70 דוגמנים ודוגמניות מהמובילים בארץ.

 

תצוגת הקיץ שתתקיים בתאריך ה-03.02.14 בשעה 10:00, בביתן 1 בגני התערוכה, תועבר בשידור חי בכלי אינטרנט ראשון מסוגו, אשר יפתח את העמוד הראשי באתר וואלה! בפלטפורמה המאפשרת צפייה ישירה כערוץ טלוויזיה אינטרנטי.

בנוסף גולשי וואלה יקבלו הצצה וסיקור מהשטיח האדום טרום התצוגה. את התצוגה ינחו בשידור חי כתב וואלה! סלבס אדם סרור ואורחים נוספים ביניהם אמירה בוזגלו, הסטייליסטית ליאת אשורי והמנחה ג'ייסון דנינו הולט.

 

לקראת האירוע וואלה! אופנה תעלה ב-2 תוכניות מיוחדות מאולפן וואלה! אשר יסקרו את הקולקציות שהוצגו במסגרת שבועות האופנה בעולם לאביב קיץ 2014. במסגרת התוכניות יזכו גם הגולשים להצצה מאחורי הקלעים בתהליך הכנת קולקציית הקיץ של רנואר, לוחות ההשראה, הצבעוניות, הדגמים שיבלטו והטרנדים המרכזיים שילוו את המותג העונה.

 

את התוכניות המיוחדות באולפן וואלה! תנחה אפרת אברמוב ויתארחו בהן אושיות אופנה וסטייל דוגמת רון קאהן (רונקו), מנהל הקריאייטיב של קבוצת "רנואר", הסטייליסטית הראשית של "רנואר" ליטל מעוז, מעצבת הנעליים ובעלת המותג "קאפל אוף", שלי סתת, המאפרת ורד ספיבק ועוד.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד