חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת "אקוגרין " במבצעים לנקיונות פסח

חג הפסח בפתח ועמו הקניות, התורים והניקיונות. אולם בעוד שלכולנו חשוב כי הבית יהיה נקי ומצוחצח לקראת החג, כדאי לתת את הדעת לחומרי הניקוי בהם אנו משתמשים ולהשפעתם על בני הבית ועל הסביבה. בעוד שבחומרי הניקוי הקונבנציונליים נמצאים לעתים רכיבים שעלולים להזיק לאדם, לחי ולסביבה ולהוות גורם מרכזי ביצירת מפגעי זיהום ובטיחות בסביבה הביתית, בעיקר עבור ילדים, שימוש במוצרים אקולוגיים, המבוססים על רכיבים ממקור טבעי ועל בישום ממקור צמחי, עשוי להפחית באופן ניכר את חשיפת בני הבית לכימיקלים קשים, אשר נותרים בסביבת הבית ועל גבי הבגדים גם לאחר גמר פעולת הניקיון, ובכך לתרום לבטיחותם, בריאותם ולאיכות חייהם.

 

צריכת מוצרי ניקוי אקולוגיים גדלה בהתמדה מדי שנה בעולם המערבי. המהפכה הירוקה נותנת את אותותיה גם בישראל, וזאת בזכות מוצרי הניקוי של חברת אקובר, יצרנית מוצרי הניקיון האקולוגיים הראשונה והמובילה בעולם, אשר מזה 30 שנים רותמת את עצמת הטבע לניקיון אמיתי ובטוח לבני האדם ולכדור הארץ. מוצרי החברה, פרי מחקר ופיתוח מתקדמים, המבוססים על צמחים ומינרלים טבעיים, מסלקים את הלכלוך מבלי להחליף אותו בכימיקלים אשר עלולים לעתים להיות "מלוכלכים" ואגרסיביים יותר מהלכלוך עצמו. כשאנחנו מנקים, אנו מסתמכים על חוש הראייה, ולכן שימוש במוצרי הניקיון האקולוגיים של אקובר יבטיח חג נקי ובטוח ללא כימיקלים קשים ומזיקים שהעין לא רואה.  

 

לקראת חג הפסח יוצאת חברת "אקוגרין - דרכים ירוקות", המשווקת בישראל את מוצרי חברת אקובר, במבצעים מיוחדים על סדרת מוצרי הניקוי האקולוגיים, אשר במסגרתם תיערך גם הגרלה של שואבי אבק רובוטיים iRobot רומבה. במסגרת המבצעים, שיתקיימו במרבית רשתות וחנויות הטבע, יינתנו מחירים אטרקטיביים על נוזלי כלים בריח לימון או אשכולית (1000 מ"ל - 13.90), נוזל לניקוי והברקת רצפות (19.90), נוזל לניקוי רב תכליתי (זוג ב-30), תרסיס לניקוי חלונות (21.90), תרסיס לניקוי משטחים (21.90), נוזל לניקוי אסלות בריח גלי ים או אורן (2 ב-30) וטבליות למדיחי כלים (29.90).

 

בנוסף למחירים האטרקטיביים וליתרונות הבריאותיים והסביבתיים, חשוב לציין כי המוצרים של אקובר מספקים חלופה אקולוגית לכל אחד ואחד ממוצרי הניקיון המוכרים לבית, לכלים ולכביסה. הם מרוכזים ולכן חסכוניים בשימוש, מנקים ביעילות וקלים יותר לנשיאה. המוצרים, שנבדקו דרמטולוגית ונמצאו מתאימים לשימוש עבור סובלים מאלרגיה, לא נוסו על בעלי חיים והאריזות עשויות מתערובת ייחודית של קנה סוכר ופלסטיק ממוחזר.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד