הפוך לעמוד הבית
יפעת 2

אקרמן משקאות תעניק את החסות הראשית לתערוכה NOWYOULOVEM

26/03/2014

אקרמן משקאות תעניק את החסות הראשית לתערוכה NOWYOULOVEM  של גיל גורן, מפרק ומרכיב את ניו-יורק מחדש - עבודות תלת ממדיות המשלבות צילום והדפסה על עץ, תערוכת יחיד ראשונה לפרסומאי ואיש הקריאייטיב המוערך.

בשנת 2009, בצהרי יום ניו-יורקי שטוף שמש – הכל התחבר. התוצאה- תערוכת יחיד ראשונה המתעדת את ניו-יורק דרך עיניים קריאטיביות במיוחד, דרך אייקונים ניו יורקיים, כרזות, ברזי מים ופחי אשפה, תמרורים, שלטים, מדבקות, גרפיטי, לוגואים, סטיקרים, קירות, מדרכות ועמודי רחוב.

גיל גורן, פרסומאי, מנהל הקריאייטיב ומנהל מחלקת DESIGN במשרד הפרסום יהושע TBWA, התאהב בניו-יורק. אבל לא בניו-יורק המוכרת, זו שמביטה אלינו מלמעלה דרך גורדי השחקים, אלא ניו-יורק של מטה, האחרת. המסרים הפרסומיים, הטיפוגרפיה, הצבעוניות, התנועה הבלתי פוסקת של העיר והעושר האין סופי של המידע, היוו את תחילת תהליך יצירת יש מאין.

הוא לקח את המצלמה והחל לתעד, בדרכו. כאשר כל הצילומים שנעשו בגיחותיו אל העיר, בין השנים 2009-2013 היוו חומר גלם כבסיס ליצירה החדשה. אחר כך, בביתו שבחיפה, הוא יצר מחומרי הגלם המצולמים, קומפוזיציות עשירות ובטכנולוגיות דפוס חדשניות הדפיס את חלקי הצילומים ישירות על גבי לוחות עץ ליבנה קטנים, ריבועיים ומאורכים, בגבהים שונים המאפשרים יצירת איקונות עדכניות המודבקות בלחיצה על גבי לוח עץ אחד בתהליך ידני.

גיל גורן, יצר את ניו-יורק מחדש– ביצירות קולאז' תלת מימדייות ואין סופיות של העיר. יצירותיו של גיל גורן, מדברות את ניו-יורק, צועקות אותה, בצבעים, במסרים הסמויים שבין המילים, ניו יורק ביצירותיו של גיל גורן נמצאת בכל ס"מ של יצירה – אבל היא חדשה לגמרי.

"מתוך מילוני הכרך, מתוך שפת השעה הוא נוטל ומתרגם את משפטיו החדשים ליצירות סוערות הבנויות ממשברי תנועה, קצב וצליל. גורן הוא ללא ספק, מעין סופר סת"ם עדכני, עכשווי, ויזואלי, היוצר קולאז'ים רבי סוד וצופן המעמידים בפנינו הצופים אתגר ממשי בפענוח מסריהם. ומאחורי המילים, מצויים החיים. החיים עצמם..." (דורון פולק).

בתערוכה הנושאת את השם: NOWYOULOVEME  שתיפתח בגלריית קסטיאל as is בתל-אביב, תוצגנה כ-50 יצירות אמנות בגדלים שונים.

כתבות נוספות

יפעת אוזן
עבור לתוכן העמוד